Na Cyberpunka 2077 w Game Passie jeszcze poczekamy

Wygląda na to, że Cyberpunk 2077 jeszcze przez długi czas nie pojawi się w usłudze Xbox Game Pass. Wcześniejsze plotki zdementował Adam Kiciński.

Przemysław Dygas

Na Cyberpunka 2077 w Game Passie jeszcze poczekamy.
Na Cyberpunka 2077 w Game Passie jeszcze poczekamy.
W SKRÓCIE:
  • Adam Kiciński odniósł się do plotek, wedle których Cyberpunk 2077 ma pojawić się w ofercie Xbox Game Pass.
  • Zostały one przez niego zdementowane.
  • Na obecność gry w tego typu usługach jest jeszcze zbyt wcześnie.

Nieco ponad tydzień temu sieć obiegła ciekawa plotka. Według niej już niedługo w bibliotece Xbox Game Pass miałby zagościć Cyberpunk 2077. Rzekomo wskazywało na to użycie klipu z gry w materiale promocyjnym usługi xCloud. Wiemy już jednak, że na wprowadzenie produkcji CD Projekt RED do grona tytułów dostępnych w ramach subskrypcji jeszcze trochę poczekamy.

Temat został poruszony w trakcie wczorajszej sesji Q&A, zorganizowanej przy okazji podsumowania finansowego działalności Grupy CD Projekt. Głos w sprawie zabrał prezes spółki Adam Kiciński.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Bierzemy pod uwagę każdą opcję biznesową, ale tego rodzaju model subskrypcji jest dobry tylko w określonym momencie cyklu życiowego produktu, a więc nie aż tak wcześnie.

Wiedźmin 3 był przez jakiś czas dostępny w ramach subskrypcji, ale za każdym razem musimy dokładnie przeanalizować zyski i koszty oraz porównać je z wynikami sprzedaży, więc jest to decyzja podejmowana na podstawie danych. Na razie jest zbyt wcześnie na Cyberpunka.

Wygląda na to, że gracze, którzy chcieliby zagrać w Cyberpunka 2077 w najbliższym czasie, będą musieli go po prostu kupić. Aktualnie jest to jedyny sposób na doświadczenie tytułu. Na obecność gry studia CD Projekt RED w usługach pokroju Xbox Game Pass musimy jeszcze poczekać.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

PC PlayStation Xbox Nintendo
po premierze

Data wydania: 10 grudnia 2020

Informacje o Grze
8.1

GRYOnline

7.6

Gracze

8.6

Steam

7.6

OpenCritic

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

37

Przemysław Dygas

Autor: Przemysław Dygas

Na GRYOnline.pl opublikował masę newsów, nieco recenzji oraz trochę felietonów. Obecnie prowadzi serwis Cooldown.pl oraz pełni funkcję młodszego specjalisty SEO. Pierwsze dziennikarskie teksty publikował jeszcze na prywatnym blogu; później zajął się pisaniem na poważnie, gdy jego newsy i recenzje trafiły na nieistniejący już portal filmowy. W wolnym czasie stara się nadążać za premierami nowych strategii i RPG-ów, o ile nie powtarza po raz enty Pillars of Eternity lub Mass Effecta. Lubi też kinematografię i stara się przynajmniej raz w miesiącu odwiedzać pobliskie kino, by być na bieżąco z interesującymi go filmami.

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry RPG
2021-11-30
09:50

zanonimizowany1289944 Konsul

tego rodzaju model subskrypcji jest dobry tylko w określonym momencie cyklu życiowego produktu, a więc nie aż tak wcześnie.
Zgadzam się. Zamiast tego Cyberpunk powinien wylądować w Early Access.

Komentarz: zanonimizowany1289944
2021-11-30
10:47

Cainoor Legend

Cainoor

Nie robi mi to juz roznicy. Skoro jednak sie sprzedaje za dobrze na Game Passa, moze dzieki temu utrzymaja poziom inwestycji w rozwoj gry.

Komentarz: Cainoor
2021-11-30
11:38

zanonimizowany1359977 Senator

Szkoda, bylby fajny hit na święta dla wielu ludzi.
Za wczesnie? Jakoś Rockstar nie mial kija w d.pie i RDR2 dał w ubiegłym roku i krzywdą im sie nie stała.

Za wcześnie, bo moze sie wstydzą stanu gry i chca ta latke nextgenowa zrobić?
Cholera ich "wi".
Łaski bez, gamepass sobie poradzi bez CDP.

Komentarz: zanonimizowany1359977
2021-11-30
11:41

manoszek Pretorianin

manoszek

Gra nie jest gotowa by wskoczyć do Game Passa.

Komentarz: manoszek
2021-11-30
14:11

zanonimizowany1359995 Konsul

mi wystarczy w geforce now tak właśnie przeszedłem go.

Komentarz: zanonimizowany1359995

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl