Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2021, 09:11

Na Cyberpunka 2077 w Game Passie jeszcze poczekamy

Wygląda na to, że Cyberpunk 2077 jeszcze przez długi czas nie pojawi się w usłudze Xbox Game Pass. Wcześniejsze plotki zdementował Adam Kiciński.

W SKRÓCIE:
  • Adam Kiciński odniósł się do plotek, wedle których Cyberpunk 2077 ma pojawić się w ofercie Xbox Game Pass.
  • Zostały one przez niego zdementowane.
  • Na obecność gry w tego typu usługach jest jeszcze zbyt wcześnie.

Nieco ponad tydzień temu sieć obiegła ciekawa plotka. Według niej już niedługo w bibliotece Xbox Game Pass miałby zagościć Cyberpunk 2077. Rzekomo wskazywało na to użycie klipu z gry w materiale promocyjnym usługi xCloud. Wiemy już jednak, że na wprowadzenie produkcji CD Projekt RED do grona tytułów dostępnych w ramach subskrypcji jeszcze trochę poczekamy.

Temat został poruszony w trakcie wczorajszej sesji Q&A, zorganizowanej przy okazji podsumowania finansowego działalności Grupy CD Projekt. Głos w sprawie zabrał prezes spółki Adam Kiciński.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Bierzemy pod uwagę każdą opcję biznesową, ale tego rodzaju model subskrypcji jest dobry tylko w określonym momencie cyklu życiowego produktu, a więc nie aż tak wcześnie.

Wiedźmin 3 był przez jakiś czas dostępny w ramach subskrypcji, ale za każdym razem musimy dokładnie przeanalizować zyski i koszty oraz porównać je z wynikami sprzedaży, więc jest to decyzja podejmowana na podstawie danych. Na razie jest zbyt wcześnie na Cyberpunka.

Wygląda na to, że gracze, którzy chcieliby zagrać w Cyberpunka 2077 w najbliższym czasie, będą musieli go po prostu kupić. Aktualnie jest to jedyny sposób na doświadczenie tytułu. Na obecność gry studia CD Projekt RED w usługach pokroju Xbox Game Pass musimy jeszcze poczekać.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.