Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2023, 19:13

Cyberpunk 2077 może niedługo dostać patch; jest wyraźna przesłanka

CD Projekt RED zmodyfikował w bazie Steam wpis poświęcony grze Cyberpunk 2077. Może to sugerować nadchodzącą aktualizację.

Źródło fot. CDPR
i

Cyberpunk 2077 może w najbliższym czasie otrzymać kolejny patch. Świadczy o tym fakt, że studio CD Projekt Red postanowiło zmodyfikować wpisy w bazie Steam. Jak zauważyli użytkownicy Reddita, modyfikacji uległy informacje w zakładce poświęconej GeForce Now (via SteamDB).

Jest to świeża zmiana, nastąpiła ona zaledwie dwie godziny temu. Najprawdopodobniej więc na ewentualną aktualizację przyjdzie nam poczekać klika dni. Jeśli sięgniemy pamięcią kilka miesięcy wstecz, to okaże się, że podobna sytuacja miała miejsce np. przed wypuszczeniem patcha 1.6. Wówczas, na początku września, w bazie SteamDB również odnotowano zmianę dla GeForce Now. Niecały tydzień później update ujrzał światło dzienne. Podobne zjawisko obserwowano również wcześniej, możliwe jest więc, że sytuacja się powtórzy.

Co właściwie może przynieść nowa aktualizacja do Cyberpunka 2077? Przy okazji premiery patcha 1.6 deweloperzy zdradzili plany na rozwój gry. Wynika z nich, że m.in. przerobiony ma zostać system policji, poprawek doczeka się mechanika walk w pojazdach oraz pojawią się dodatkowe perki. Możliwe, że chociaż jedna z tych nowości pojawi się w łatce. Na ten moment jednak pozostaje nam czekać na oficjalny komunikat.

  1. Recenzja gry Cyberpunk 2077 – samuraju, masz świetne RPG do ogrania
  2. Cyberpunk 2077 – poradnik do gry
  3. Cyberpunk 2077 – strona oficjalna

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej