Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2023, 20:08

Survivalowa śmietanka z polskim akcentem w nowym Humble Bundle

Do 10 lutego w Humble Store możemy zakupić Survival Instinct Game Bundle. W paczce znalazł się między innymi polski Chernobylite.

Źródło fot. The Farm 51
i

W sklepie Humble ruszyła sprzedaż zestawu Survival Instinct Game Bundle. Jak sama nazwa wskazuje, w skład tej paczki wchodzą wysoko oceniane na Steamie gry skupiające się na tematyce przetrwania. Należy mieć na uwadze, że akcja jest ograniczona czasowo i potrwa do 10 lutego.

Tym razem przygotowano tylko jeden próg cenowy. W związku z tym musimy zapłacić 13,85 euro (ok. 65 zł), a w zamian otrzymamy siedem gier. Ich lista prezentuje się następująco:

  1. Starsand,
  2. SurrounDead,
  3. Volcanoids,
  4. The Long Dark: Survival Edition,
  5. State of Decay 2: Juggernaut Edition,
  6. SCUM,
  7. Chernobylite: Enhanced Edition.

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem paczki, to możecie ją nabyć, klikając w poniższy przycisk.

Survival Instinct Game Bundle w Humble Store

Jak widać, w zestawie znajduje się polski akcent Chernobylite. To przygodowa gra akcji FPP z silnym pierwiastkiem survivalu, horroru i RPG od studia The Farm 51, w której przenosimy się do tzw. Strefy Wykluczenia wokół elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Tam wcielamy się w postać fizyka o imieniu Igor, który 20 lat po katastrofie udaje się na miejsce w poszukiwaniu zaginionej ukochanej. Historia opowiadana jest w nieliniowy sposób, a w rozgrywce nacisk położony został na eksplorację oraz zdobywanie zasobów pozwalających nam utrzymać się przy życiu.

Chernobylite spotkał się z ciepłym odbiorem. Produkcja uznana została za najlepszą grę niezależną według użytkowników serwisu IndieDB. Średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi natomiast 75%.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej