Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2022, 17:01

Nowy mod do Cyberpunka 2077 pozwala wręczać łapówki policji

Moderzy dalej rozwijają grę Cyberpunk 2077, wprowadzając nie tylko nowe elementy kosmetyczne, ale też pomocne mechaniki.

W swojej pierwotnej postaci Cyberpunk 2077 nie okazał się takim hitem, na jaki liczyli gracze i CD Projekt, ale wciąż wzbudza spore zainteresowanie – również wśród twórców modów, którzy co i rusz dodają do gry rozmaite usprawnienia lub mechaniki. Na przykład możliwość przekupywania policjantów.

Projekt Corrupt NCPD autorstwa keanuWheeze nie jest skomplikowany. Mod dodaje nowy numer do listy kontaktów V wraz z krótkim wprowadzeniem (po misji „Ostatnia taka robota” w prologu). Wystarczy pod niego zadzwonić, gdy jesteśmy poszukiwani, by pozbyć się owego statusu – oczywiście za opłatą.

Po transakcji zaleca się opuszczenie obecnej lokacji – pobliscy funkcjonariusze NCPD mogą być nadal agresywni (najwyraźniej nie zawsze dostają powiadomienie o „pomyłce”). Twórca uwzględnił też tłumaczenie na 15 języków (w tym polski), aczkolwiek skorzystał przy tym głównie z pomocy translatora na stronie DeepL.

Cyberpunk 2077 Corrupt NCPD – instalacja moda

Corrupt NCPD wymaga najnowszej wersji modyfikacji Cyber Engine Tweaks. Jeśli już ją mamy, wystarczy pobrać pliki moda z serwisu Nexus Mods i wkleić do folderu „Mods” w miejscu, w którym zainstalowaliśmy CET.