Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2020, 19:56

autor: aadamus

Cyberpunk 2077 - Microsoft rozszerza możliwość zwrotu gry

Microsoft zdecydował się rozszerzyć politykę zwrotów dla gry Cyberpunk 2077. Produkcję może teraz oddać każdy, kto zakupił ją cyfrowo w oficjalnym sklepie firmy.

Dziś pisaliśmy o tym, że Sony usunęło Cyberpunka 2077 z PlayStation Store i oferuje zwrot każdemu, kto zakupił tytuł. Jak się teraz okazuje, również Microsoft postanowił podjąć działania umożliwiające niezadowolonym klientom oddanie produkcji CD Projekt RED. W tym przypadku jednak nie zdecydowano się na całkowite wycofanie gry ze sprzedaży.

  1. Xbox – polityka zwrotów

Jak możemy przeczytać na oficjalnym koncie Twitter marki Xbox, w przypadku gry Cyberpunk 2077 poszerzono zakres zwrotów. Tytuł może oddać każdy, kto zakupił swoją cyfrową kopię w Microsoft Store. Aby to zrobić, należy wejść w zakładkę z historią zamówień i tam przy wybranej transakcji wybrać opcję: „Zgłoś żądanie zwrotu kosztów” (szczegóły na ten temat znajdziecie tutaj).

Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia tego roku. Premierze towarzyszyły ogromne problemy techniczne – szczególnie w wersjach na konsole poprzedniej generacji. Spowodowało to falę niezadowolenia graczy, która przełożyła się na niskie oceny produkcji na tych platformach.

  1. Recenzja gry Cyberpunk 2077 - samuraju, masz świetne RPG do ogrania
  2. Cyberpunk 2077 na PS4 to katastrofa. Miałeś spalić miasto, nie konsolę, samuraju
  3. Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
  4. Wszystko o Cyberpunk 2077
  5. Cyberpunk 2077 - strona oficjalna