Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 grudnia 2020, 09:44

autor: Aquma

Cyberpunk 2077 miał mieć pociągi. Ciekawe odkrycie internauty

Wpis zamieszczony na forum Reddit sugeruje, że w grze Cyberpunk 2077 miały pojawić się pociągi, którymi mogłaby podróżować postać gracza. Jeden z fanów natrafił na niedokończony budynek stacji powiązanej z tego typu systemem transportu miejskiego.

W SKRÓCIE:

  1. w czasie eksploracji świata Cyberpunka 2077 jeden z graczy trafił na niedokończoną stację systemu podniebnych pociągów;
  2. lokacja sugeruje, że ten środek transportu miał pojawić się w grze, ale został z niej wycięty.

Jeden z graczy działających na forum Reddit odkrył dowody na to, że pewien element zawartości został kompletnie usunięty z Cyberpunka 2077. Mowa o podniebnych pociągach, którymi moglibyśmy poruszać się po metropolii, znanych choćby z pamiętnego trailera z E3 2018. Graczowi udało się dostać do opuszczonych i ewidentnie niedokończonych pomieszczeń jednej ze stacji.

it looks like they planned on having a fully functioning train system but couldn't finish it in time! from r/cyberpunkgame

Ostatecznie do gry trafił jedynie system szybkiej podróży oparty na terminalach luźno nawiązujących do metra. To oczywiście nieco rozczarowujące, ale akurat wycięcie tego elementu zawartości wydaje się być rozsądną decyzją – to jedna z tych rzeczy, z których większość graczy skorzystałaby najwyżej raz, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, jak przyjemne potrafi być jeżdżenie po Night City własnym samochodem lub motocyklem.

Warto odnotować, że z całą pewnością nie jest to jedyna spora rzecz wycięta z gry studia CD Projekt RED – w tym miejscu można wspomnieć np. o możliwości biegania po ścianach czy wbijania w nie ostrz modliszkowych, dzięki czemu postać mogłaby zawisnąć w miejscu nad głowami wrogów. Jest też sporo funkcji i elementów typu quality of life, które pozwoliłyby jeszcze bardziej docenić Night City, lub po prostu by się przydały.

  1. Recenzja gry Cyberpunk 2077 - samuraju, masz świetne RPG do ogrania
  2. Cyberpunk 2077 na PS4 to katastrofa. Miałeś spalić miasto, nie konsolę, samuraju
  3. Cybeprunk 2077 – poradnik
  4. Wszystko o Cyberpunk 2077
  5. Cyberpunk 2077 - strona oficjalna