Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2022, 18:39

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

Jak zbudować Davida Martineza z Edgerunners w Cyberpunk 2077? Pokazujemy

Fanów serialu Cyberpunk: Edgerunners z pewnością zainteresuje możliwość wcielenia się w głównego bohatera tego anime w Cyberpunku 2077. Tutaj dowiecie się, jak ustawić najbardziej zbliżony do serialowego Davida „build” w grze.

Źródło: CD Projekt Red, materiały promocyjne

Cyberpunk 2077 niedawno wrócił do łask, głównie dzięki premierze serialu Edgerunners. Część rzeszy fanów tego anime zapewne zainteresuje to, że mogą wcielić się w jego bohaterów. I mowa tu nie o modyfikacjach, ale znajdujących się oficjalnie w grze przedmiotach, dzięki którym poczujecie się jak David Martinez. Poniżej szczegółowo opisujemy, jaki „build” możliwy do stworzenia w grze pozwoli Wam zmienić się (chociaż w jakimś stopniu) w głównego bohatera Edgerunners.

System operacyjny (cyberware)

Absolutna podstawa. Najlepiej sprawdzi się jeden z legendarnych systemów o nazwie Dynalar Sandevistan MK IV. Pozwala on spowalniać czas, a kupić go można w wielu miejscach w Night City, na przykład u ripperdoca w Little China (Watson) za 28 tysięcy eurodolarów. Zwracajcie jednak uwagę na wymagania, Sandevistan z Little China wymaga 15 punktów wydanych na umiejętności w kategorii Refleks.

Jak zbudować Davida Martineza z Edgerunners w Cyberpunk 2077? Pokazujemy - ilustracja #1

Ripperdoc w Little China (biała ikona)

Jak zbudować Davida Martineza z Edgerunners w Cyberpunk 2077? Pokazujemy - ilustracja #2

Dynalar Sandevistan MK IV, statystyki

Pięści Goryla

Dzięki temu wszczepowi Wasza postać będzie zadawała znacznie większe obrażenia przy pomocy pięści. Zwiększy to immersję z odgrywania Davida. Legendarne Pięści Goryla (ang. Gorilla Arms) otrzymacie po przejściu całej fabuły. Jednakże możecie kupić je wcześniej np. u ripperdoca w Wellsprings (Heywood). Więcej o tym wszczepie przeczytacie tutaj.

Jak zbudować Davida Martineza z Edgerunners w Cyberpunk 2077? Pokazujemy - ilustracja #3
Źródło: gry-online.pl.

Bioconductor

Nie jest niezbędny, ale warto go mieć. Skraca bowiem czas odnawiania wszczepów; znaleźć go możecie w obozie Aldecaldos w Badlandach.

Umiejętności

Bez wybrania odpowiednich zdolności będzie Wam po prostu ciężko funkcjonować, mając wyżej wymienione elementy. Przede wszystkim w kategorii Budowa ciała zainwestujcie w umiejętności Wysportowania oraz Walk ulicznych. Przydatne będą też te związane z Zimną krwią (kategoria Opanowanie), a konkretnie: Zimna krew oraz Zimna precyzja. Możecie też wybrać umiejętności z drzewka Broń biała (kategoria Refleks), aby wspomóc wszczep Pięści Goryla.

Broń

To, co wybierzecie do walki, raczej nie ma większego znaczenia, chociaż wytrwali mogą stworzyć pistolet HJKE-11 Yukimura. Jego plany można zdobyć tylko od jednego członka Animalsów, wcześniej go zabijając. Znajdziecie go w Glen (Heywood).

Zagorzali fani serialu Edgerunners będą chyba jednak bardziej zainteresowani shotgunem Rebekki. Znajduje się on na terenie Corpo Plaza. Z dotarciem do niego pomoże Wam poniższy filmik.

Aby jeszcze lepiej wczuć się w rolę Davida, nie zapomnijcie założyć jego kurtki, która została dodana w aktualizacji 1.6. Możecie ją zdobyć wyłącznie po ukończeniu misji Over the Edge.

  1. Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
  2. Recenzja gry Cyberpunk 2077 - samuraju, masz świetne RPG do ogrania