Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2022, 13:39

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Lucy z Edgerunners w Cyberpunk 2077; to pożądana postać

Lucy z Cyberpunk Edgerunners podbiła serca fanów gry, który chcieliby w niej zobaczyć bohaterkę. Na ratunek przyszli moderzy, którzy już teraz umożliwili społeczności zamianę V w Lucy.

Źrodło fot. powyżej www.nexusmods.com/cyberpunk2077/users/31846395

Wraz z premierą anime Cyberpunk Edgerunners na popularności zyskała główna bohaterka Lucy. Fani growej wersji tego uniwersum wspinają się na wyżyny kreatywności, aby w jak najlepszy sposób oddać wygląd postaci w grze.

Lucy w Cyberpunku dzięki modom

Z pomocą przychodzą moderzy, którym już teraz udało się stworzyć preset twarzy Lucy. Dostępny jest on na stronie Nexus Mods, a efekty pracy goddessheraaa możecie zobaczyć poniżej. Aby modyfikacja działała poprawnie, będziecie do niej potrzebowali również Appearance Change Unlocker.

Lucy z Edgerunners w Cyberpunk 2077; to pożądana postać - ilustracja #1
Źródło: Nexus Mods

Z kolei projekt autorstwa Heladios przenosi do gry zarówno strój, fryzurę, jak i makijaż bohaterki. Edgerunners – Lucy's Outfit również pobierzecie z Nexus Mods. Poniżej znajdziecie poradnik, jak zainstalować modyfikację.

Na wyglądzie Lucy się jednak nie kończy. Gracze wzięli na warsztat także broń bohaterki, którą za pomocą modyfikacji Edgerunner Lucy's Pistol możecie dodać do Cyberpunka 2077. Warto dodać, że walrus159 odwzorował również pistolety Rebekki, które znajdziecie tutaj.

Lucy z Edgerunners w Cyberpunk 2077; to pożądana postać - ilustracja #2
Źródło: Nexus Mods

Gracze próbowali też rozgryźć ustawienia w edytorze bohatera tak, aby jak najlepiej oddać wygląd Lucy. Choć trudno mówić o ich idealnym dobraniu, to wartości poszczególnych elementów twarzy znajdziecie tutaj. Trzeba zaznaczyć, że jest to wersja dla tych, których chcą odtworzyć Lucy w Cyberpunku bez użycia żadnych modów.

Fani uniwersum nie ukrywają, że dobrym zagraniem ze strony CDPR byłoby wprowadzenie elementów ubioru, czy też fryzur postaci z Egderunners w ramach nadchodzącego dodatku bądź małego DLC związanego z anime.

  1. Oficjalna strona Cyberpunka
  2. Oficjalna strona CD Projekt RED