Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2019, 12:15

autor: AlexB

Cyberpunk 2077 będzie pokazywany w strefie publicznej na E3 2019

Adam Badowski ogłosił na Twitterze, że podczas tegorocznych targów E3 Cyberpunk 2077 będzie prezentowany nie tylko na zamkniętych pokazach, ale również w strefie publicznej. Nie wiadomo jednak, czy CD Projekt RED planuje zabrać ze sobą grywalne demo, czy też ograniczy się do zwykłego pokazywania gameplayów.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Aktualizacja

Marcin Momot, czyli specjalista od kontaktów ze społecznością w CD Projekt RED, potwierdził, że na E3 2019 będzie można jedynie obejrzeć, jak któryś z twórców przechodzi fragment Cyberpunka 2077. Grywalne demo nie zostanie udostępnione.

Oryginalna wiadomość

O obecności studia CD Projekt RED i jego najnowszego RPG-a, czyli Cyberpunka 2077, na E3 2019 wiemy już od dłuższego czasu. Co jednak ciekawe, wyczekiwaną przez wielu produkcję będą mogli obejrzeć na żywo nie tylko wybrańcy, ale również wszystkie osoby odwiedzające popularne targi elektronicznej rozrywki w Los Angeles. Ogłosił to na Twitterze Adam Badowski, członek zarządu polskiej firmy. Poniżej znajdziecie jego wpis wraz ze wskazówkami, gdzie będzie można znaleźć twórców wiedźmińskiego cyklu.

CYBERPUNK 2077 W SKRÓCIE:
  • Producent: CD Projekt RED;
  • Gatunek: RPG;
  • Platformy docelowe: PC, PlayStation 4, Xbox One.

W tym momencie pojawia się pytanie, czy skoro CD Projekt RED zamierza wyjść z Cyberpunkiem 2077 do szerszej publiczności na E3 2019, to czy ma w zanadrzu jakieś demo tytułu, w które każdy zainteresowany będzie mógł zagrać? Teoretycznie istnieje taka opcja. Niewykluczone jednak, że przedstawiciele CD Projekt RED będą mieli do zaoferowania po prostu otwarty pokaz gameplayu, czy to w formie nagrania, czy też gry na żywo z jakimś twórcą sterującym poczynaniami bohatera bądź bohaterki. Na podobne rozwiązanie Polacy zdecydowali się przy okazji promocji Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu, chociażby na targach gamescom.

Nasze spojrzenie na sprawę

Na początku tego roku mieliśmy okazję usłyszeć z dobrze poinformowanego źródła, że Cyberpunk 2077 nie zostanie zaprezentowany w grywalnej formie na targach E3 i choć od tego czasu zawsze mogło się coś zmienić, to jednak nie wydaje nam się, żeby w nową grę CD Projekt RED dało się na targach faktycznie zagrać. Obecność na halach dla publiczności w Los Angeles Convention Center nie jest gwarantem pojawienia się grywalnej wersji. Obstawiamy, że na stoisku firmy Warner Bros. (amerykański dystrybutor tytułu) zostanie postawiona specjalna sala projekcyjna, gdzie wybrani uczestnicy imprezy (kolejki będą zapewne gigantyczne) będą mogli zobaczyć skróconą wersję pokazu przewidzianego dla dziennikarzy. Dlaczego skróconą? Twórcy Cyberpunka 2077 przygotowali blisko godzinny pokaz za zamkniętymi drzwiami dla przedstawicieli branży, na którym rzecz jasna obecni będą przedstawiciele GRYOnline.pl oraz tvgry.pl. W warunkach targowych taki pokaz na otwartej hali nie ma racji bytu. 15 - 30 minut to wszystko, czego można oczekiwać.

Cyberpunk 2077 otwiera się na odwiedzających E3 2019. - Cyberpunk 2077 będzie pokazywany w strefie publicznej na E3 2019 - wiadomość - 2019-05-25
Cyberpunk 2077 otwiera się na odwiedzających E3 2019.

Niezależnie od tego, czy na E3 2019 będzie można samodzielnie zagrać w Cyberpunka 2077, czy też nie, zbliżające się wielkimi krokami amerykańskie targi i tak powinny wzbudzić ogromne emocje wśród osób z niecierpliwością wyczekujących tej produkcji. Według przecieków, już 9 czerwca podczas konferencji Microsoftu możemy poznać jej datę premiery. Ponadto Marcin Iwiński, prezez CD Projekt RED, opowie nieco o „przeszłości, teraźniejszości i przyszłości” CD Projekt RED oraz ich nadchodzącego dzieła. Będzie zatem co oglądać i komentować.

  1. Oficjalna strona gry Cyberpunk 2077
  2. Widzieliśmy gameplay gry Cyberpunk 2077 – godzina w Night City
  3. Cyberpunk 2077 – kompendium wiedzy