Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 marca 2019, 09:50

autor: Aquma

Cyberpunk 2077 będzie dostępny dla „jak największej liczby graczy" - ponowne zapewnienia CDP RED

Studio CD Projekt RED ponownie zapewniło, że chce, by jego kolejna produkcja – RPG Cyberpunk 2077 – trafiła do maksymalnie dużej liczby graczy. Nie należy oczekiwać, że gra zostanie tytułem ekskluzywnym.

Cyberpunk 2077 będzie dostępny na różnych platformach cyfrowych. - Cyberpunk 2077 będzie dostępny dla „jak największej liczby graczy" - ponowne zapewnienia CDP RED - wiadomość - 2019-03-22
Cyberpunk 2077 będzie dostępny na różnych platformach cyfrowych.

CYBERPUNK 2077 W SKRÓCIE:

  1. Producent: CD Projekt RED
  2. Wydawca: CD Projekt RED (Polska), Warner Bros. (USA), Bandai Namco Entertainment (część Europy)
  3. Gatunek: RPG akcji
  4. Platformy: PC, PS4, Xbox One
  5. Data premiery: nieznana

Marcin Momot ze studia CD Projekt RED (odpowiedzialny w firmie za zarządzanie społecznością) potwierdził na Twitterze, że celem twórców jest sprawienie, by Cyberpunk 2077 był dostępny dla możliwie największej liczby graczy, na wybranej przez nich platformie. Warto odnotować kontekst tej wypowiedzi – tweet został opublikowany w odpowiedzi na pytanie o możliwą wyłączność dla Epic Games Store.

Jest to kolejny raz, gdy polscy deweloperzy zapewniają, że ich najnowsza produkcja nie stanie się tytułem ekskluzywnym jednego sklepu – tweety i wiadomości w podobnym tonie pojawiły się wcześniej na oficjalnych kanałach komunikacyjnych Cyberpunk 2077. W obecnej atmosferze – podgrzanej dodatkowo przez niedawne informacje na temat The Outer Worlds od studia Obsidian Entertainment – każde zapewnienie tego typu jest jednak na wagę złota, gdyż może uspokoić skołatane nerwy niektórych fanów.

Przypominamy, że data premiery Cyberpunka 2077 nie została na razie ogłoszona. Wiemy, że produkcja zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One i ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej. Nowe informacje na temat kolejnego dzieła CD Projekt RED powinniśmy poznać w czerwcu, w czasie targów E3 2019 – polski deweloper potwierdził swoją obecność na tej imprezie. Według plotek w grze może pojawić się piosenkarka Lady Gaga.

  1. Cyberpunk 2077 – strona oficjalna
  2. CD Projekt RED – strona oficjalna
  3. Brud, neony, augmentacje – Cyberpunk 2077 wygląda oszałamiająco