Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2020, 11:05

Crusader Kings 3 - intrygi i wojna na blisko 50-minutowym gameplayu

Firma Paradox Interactive opublikowała blisko 50-minutowy gameplay z gry Crusader Kings 3 opatrzony komentarzem twórców. Produkcja zadebiutuje wyłącznie na PC 1 września tego roku.

Wciąż zastanawiacie się, czy Crusader Kings III jest warte Waszych pieniędzy? Jeśli tak, to być może zainteresuje Was blisko 50-minutowy gameplay z nadchodzącej odsłony popularnego cyklu średniowiecznych strategii, opatrzony komentarzem twórców. Możecie go obejrzeć poniżej. Całość stanowi zapis streamu, który odbył się w minioną środę na oficjalnym kanale firmy Paradox Interactive na platformie Twitch.

Opublikowany gameplay ukazuje początkową fazę rozgrywki Królewem Leonu (z rokiem startowym 1066; do wyboru jest jeszcze 867). Oglądając go wielu weteranów Crusader Kings II może poczuć się jak w domu. Po raz kolejny będą oni mogli spiskować, mordować, wydawać swoje córki za mąż w celu osiągnięcia politycznych korzyści, zarządzać wasalami oraz rzecz jasna prowadzić wojny. Wszystko to zostało opatrzone większymi bądź mniejszymi nowościami, jak chociażby bardziej rozbudowana ścieżka stylu życia czy bardziej intuicyjny system intryg. Wszystko to w duchu ewolucji, a nie rewolucji – tak jak obiecali twórcy.

Crusader Kings 3 - intrygi i wojna na blisko 50-minutowym gameplayu - ilustracja #1
A Ty na jaki styl życia się zdecydujesz?

Crusader Kings III ukaże się 1 września tego roku wyłącznie na PC. Niestety, tytuł nie będzie posiadał oficjalnej polskiej wersji językowej.

  1. Oficjalna strona gry Crusader Kings III
  2. Crusader Kings 3 to gra, w której kot zabił moją żonę – a ja byłem zachwycony