Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 grudnia 2015, 14:15

autor: Meehow

Counter-Strike: Global Offensive z nowym patchem; zbalansowano rewolwer R8

Valve wydało kolejny patch do gry Counter-Strike: Global Offensive, między innymi poprawiający właściwości „przepakowanego” rewolweru R8, który został dodany w zimowej aktualizacji do rzeczonej strzelanki.

Sprawca zamieszania z zimową aktualizacją poddany został poprawkom w najnowszym patchu. - Counter-Strike: Global Offensive z nowym patchem; zbalansowano rewolwer R8 - wiadomość - 2015-12-11
Sprawca zamieszania z zimową aktualizacją poddany został poprawkom w najnowszym patchu.

Po premierze zimowej aktualizacji do gry Counter-Strike: Global Offensive wielu graczy narzekało na jedną z nowości przez nią wprowadzonych, a mianowicie rewolwer R8, który okazał się mocno „przepakowany”. W związku z negatywną reakcją społeczności na rzeczoną broń, Valve wydało w trybie przyśpieszonym stosownego patcha. Owa łatka wstępnie znerfowała właściwości R8, między innymi przez zmniejszenie zadawanych przez rewolwer obrażeń oraz wydłużenie czasu potrzebnego do oddania kolejnego strzału. Ponadto zmiany w balansie wprowadzone zostały również w kategorii pistoletów i karabinów. Jednocześnie Valve obiecało na bieżąco monitorować sytuację z dostępną bronią i dostarczać stosowne patche w ramach potrzeb. Więcej na temat wyżej wspomnianej zimowej aktualizacji pisaliśmy dwa dni temu w Serwisie Informacyjnym.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive