Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 kwietnia 2017, 08:07

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Continuum, drugie DLC do Call of Duty: Infinite Warfare, zadebiutuje 18 kwietnia

Drugim dodatkiem do Call of Duty: Infinite Warfare będzie Continuum. DLC w pierwszej kolejności ukaże się na PlayStation 4, wprowadzając cztery multiplayerowe mapy oraz kolejny rozdział kooperacyjnej kampanii w trybie zombie.

Zapowiedziano drugi pakiet zawartości do Call of Duty: Infinite Warfare, ubiegłorocznej odsłony jednej z najpopularniejszych serii pierwszoosobowych strzelanin. DLC o nazwie Continuum tradycyjnie zaoferuje cztery nowe mapy do trybu wieloosobowego oraz kolejny rozdział kooperacyjnej mini-kampanii o zombie, zatytułowany Shaolin Shuffle, który zaprezentowano w poniższym zwiastunie. Dodatek zadebiutuje 18 kwietnia na PlayStation 4, a jakiś miesiąc później trafi również na Xboksa One i PC. Rzecz jasna, Continuum wejdzie w skład przepustki sezonowej.

Nowy Jork lat 70., disco-zombie i chińskie sztuki walki – zwiastun Shaolin Shuffle jest wystarczająco wymowny. Skupmy się zatem na nowych mapach do multiplayera. Pierwszą z nich jest Turista, ośrodek spa osadzony wewnątrz gigantycznego szkieletu pradawnej istoty, w którym miejsce dla siebie znajdą zarówno snajperzy, jak i miłośnicy walki w zwarciu. Mapa o nazwie Scrap zabierze graczy na porzucone wysypisko na Księżycu, oferując przy tym podobną różnorodność w doborze stylu rozgrywki, co Turista. Na Archive znajdziemy futurystyczną galerię sztuki oraz otwarty dziedziniec przed budynkiem. Z kolei Excess to przerobiona wersja lubianej, choć niewielkiej areny Rust z Call of Duty: Modern Warfare 2. Tym razem jednak, zamiast na wysypisko, gracze trafią na szczyt luksusowego apartamentowca w mieście przyszłości.

  1. Oficjalna strona gry Call of Duty: Infinite Warfare
  2. Recenzja gry Call of Duty: Infinite Warfare – niezła kampania w cieniu problemów
  3. Call of Duty: Infinite Warfare – kompendium wiedzy