Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4XONEPC
Okładka Call of Duty: Infinite Warfare - Continuum (PS4)

Call of Duty: Infinite Warfare - Continuum

Kolejne rozszerzenie do Call of Duty: Infinite Warfare, za którego stworzeniem stoi zespół Infinity Ward. Podobnie jak poprzednie DLC, dodatek zawiera nowe multiplayerowe mapy oraz kolejny rozdział kooperacyjnej minikampanii zombie.

To jest dodatek do gry Call of Duty: Infinite Warfare.

Akcji | FPP | science fiction | zombie | FPS | kooperacja | strzelanki

Okładka Call of Duty: Infinite Warfare - Continuum (PS4)

data premiery gry:

18kwi2017

PS4

16maj2017

XONE PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Continuum to drugi pakiet dodatkowej zawartości wchodzący w skład przepustki sezonowej do Call of Duty: Infinite Warfare, pierwszoosobowej strzelaniny od studia Infinity Ward, wydanej na PC, PS4 i XONE w listopadzie 2016 roku przez firmę Activision Blizzard. Zgodnie z tradycją serii, DLC zawiera cztery multiplayerowe mapy oraz kolejny rozdział kooperacyjnej minikampanii trybu Zombie.

Fabuła

Nowy rozdział wspomnianej minikampanii, zatytułowany Shaolin Shuffle, ponownie pozwala graczom wcielić się w czwórkę bohaterów uwięzionych na planie filmu grozy przez szalonego reżysera Willarda Wylera, któremu głosu i wizerunku użyczył Paul Reubens. Tym razem scenerią dla walk z hordami żywych trupów jest Nowy Jork lat 70., w którym nie brakuje nawiązań do subkultury dyskotekowej i oświetlanych neonami klubów nocnych. Mentorką dla bohaterów jest tzw. Shaolin Sister, w którą wciela się Pam Grier. Gracze mogą nauczyć się od niej czterech stylów walki kung fu, które bardzo przydają się w starciu z zombie.

Mechanika

Call of Duty: Infinite Warfare - Continuum na PC, PS4 i XONE nie oferuje większych nowości w mechanice (poza wspomnianymi wyżej stylami walki kung fu), zamiast tego skupiając się na dodatkowej zawartości. Co istotne, DLC wprowadza cztery mapy do trybu wieloosobowego, na których miejsce dla siebie znajdą zarówno snajperzy, jak i miłośnicy walki w zwarciu. Pierwszą z nich jest Turista, ośrodek spa osadzony wewnątrz gigantycznego szkieletu pradawnej istoty. Mapa o nazwie Scrap zabiera graczy na porzucone wysypisko na Księżycu. Na Archive znajdziemy futurystyczną galerię sztuki oraz otwarty dziedziniec przed budynkiem. Z kolei Excess to przerobiona wersja lubianej, choć niewielkiej areny Rust z Call of Duty: Modern Warfare 2. Tym razem jednak zamiast na wysypisko, gracze trafią na szczyt luksusowego apartamentowca w mieście przyszłości.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do Call of Duty: Infinite Warfare - Continuum

Klasyfikacja PEGI Call of Duty: Infinite Warfare - Continuum

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Call of Duty: Infinite Warfare - Continuum

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i3-3225 3.30 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7850 lub lepsza
  • Windows 7 64-bit
Continuum, drugie DLC do Call of Duty: Infinite Warfare, zadebiutuje 18 kwietnia
Continuum, drugie DLC do Call of Duty: Infinite Warfare, zadebiutuje 18 kwietnia

wiadomość5 kwietnia 2017

Drugim dodatkiem do Call of Duty: Infinite Warfare będzie Continuum. DLC w pierwszej kolejności ukaże się na PlayStation 4, wprowadzając cztery multiplayerowe mapy oraz kolejny rozdział kooperacyjnej kampanii w trybie zombie.

PS4
XONE
PC