Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 września 2019, 17:11

autor: Vergil

Conarium od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Firma Epic Games udostępniła za darmo następną produkcję. Tym razem padło na Conarium, czyli horror psychologiczny inspirowany prozą H.P. Lovecrafta, a zwłaszcza opowiadaniem „W górach szaleństwa”.

Aktualizacja:

Conarium jest już dostępne. Co do gry (lub gier), która trafi w nasze ręce za tydzień – najwyraźniej firma Epic Games postanowiła zabawić się z graczami i nie odkrywać jej nazwy; na podstawie opublikowanego obrazka można jednak wywnioskować, że otrzymamy paczkę produkcji z Batmanem w roli głównej.

Najwyraźniej za tydzień otrzymamy paczkę gier o Batmanie. - Conarium od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - wiadomość - 2019-09-12
Najwyraźniej za tydzień otrzymamy paczkę gier o Batmanie.

Oryginalna wiadomość:

Dzisiaj o 17:00 w Epic Games Store została udostępniona za darmo kolejna produkcja. Mowa o Conarium, czyli grze przygodowej utrzymanej w konwencji horroru psychologicznego, inspirowanej prozą H.P. Lovecrafta, na czele z opowiadaniem W górach szaleństwa. Promocja potrwa do 19 września.

  1. Conarium za darmo w Epic Games Store

Conarium od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #2

Conarium przenosi nas w lata trzydzieste XX wieku. Głównym bohaterem gry jest Frank Gilman, czyli członek czteroosobowej wyprawy antarktycznej, która dociera do opuszczonej bazy znanej jako Upuaut, by przekroczyć granice swoich ciał i umysłów, w czym ma im pomóc tytułowe urządzenie. Sprawy nie idą jednak po ich myśli, przez co protagonista musi walczyć o przetrwanie, jednocześnie próbując odkryć tajemnicę zagadkowych wydarzeń, które miały tu miejsce. Obserwując akcję z perspektywy pierwszej osoby, w Conarium zajmujemy się eksploracją mrocznych lokacji, prowadzeniem rozmów i rozwiązywaniem zagadek. Poza tym musimy nieustannie mieć się na baczności, by nie zwrócić na siebie uwagi makabrycznych istot.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Conarium