Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 września 2019, 17:11

autor: Vergil

Conarium od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Firma Epic Games udostępniła za darmo następną produkcję. Tym razem padło na Conarium, czyli horror psychologiczny inspirowany prozą H.P. Lovecrafta, a zwłaszcza opowiadaniem „W górach szaleństwa”.

Aktualizacja:

Conarium jest już dostępne. Co do gry (lub gier), która trafi w nasze ręce za tydzień – najwyraźniej firma Epic Games postanowiła zabawić się z graczami i nie odkrywać jej nazwy; na podstawie opublikowanego obrazka można jednak wywnioskować, że otrzymamy paczkę produkcji z Batmanem w roli głównej.

Najwyraźniej za tydzień otrzymamy paczkę gier o Batmanie. - Conarium od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - wiadomość - 2019-09-12
Najwyraźniej za tydzień otrzymamy paczkę gier o Batmanie.

Oryginalna wiadomość:

Dzisiaj o 17:00 w Epic Games Store została udostępniona za darmo kolejna produkcja. Mowa o Conarium, czyli grze przygodowej utrzymanej w konwencji horroru psychologicznego, inspirowanej prozą H.P. Lovecrafta, na czele z opowiadaniem W górach szaleństwa. Promocja potrwa do 19 września.

  1. Conarium za darmo w Epic Games Store

Conarium od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #2

Conarium przenosi nas w lata trzydzieste XX wieku. Głównym bohaterem gry jest Frank Gilman, czyli członek czteroosobowej wyprawy antarktycznej, która dociera do opuszczonej bazy znanej jako Upuaut, by przekroczyć granice swoich ciał i umysłów, w czym ma im pomóc tytułowe urządzenie. Sprawy nie idą jednak po ich myśli, przez co protagonista musi walczyć o przetrwanie, jednocześnie próbując odkryć tajemnicę zagadkowych wydarzeń, które miały tu miejsce. Obserwując akcję z perspektywy pierwszej osoby, w Conarium zajmujemy się eksploracją mrocznych lokacji, prowadzeniem rozmów i rozwiązywaniem zagadek. Poza tym musimy nieustannie mieć się na baczności, by nie zwrócić na siebie uwagi makabrycznych istot.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Conarium
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Conarium

Conarium