Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2013, 08:02

autor: Sarge

Company of Heroes 2 szturmuje polskie sklepy

W Polsce debiutuje dzisiaj Company of Heroes 2, czyli długo oczekiwana kontynuacja strategii czasu rzeczywistego od studia Relic Entertainment z 2006 roku. W serwisie gry-online.pl od kilku dni możecie przeczytać recenzję najnowszej odsłony.

Dzisiaj w Polsce ma miejsce premiera gry Company of Heroes 2 od studia Relic Entertainment. Kontynuacja bardzo udanej strategii czasu rzeczywistego zadebiutowała tego samego dnia na całym świecie.

COMPANY OF HEROES 2:
  • Platforma: PC
  • Wersja językowa: pełna polska
  • Cena sugerowana 169,99 zł
  • Dystrybutor: Cenega

W naszym kraju gra została wydana wyłącznie na PC przez firmę Cenega w pełnej polskiej wersji językowej. Oznacza to, że poza rodzimymi napisami postarano się także o dubbing (we wcześniejszej wiadomości posłuchacie kilku próbek). Cenę sugerowaną ustalono na poziomie 169,99 złotych. Większość sklepów zaproponowało bardziej korzystne oferty, a najciekawsze z nich tradycyjnie znajdziecie w naszej encyklopedii.

W sieci zaczęły pojawiać się pierwsze recenzje Company of Heroes 2. W tej chwili średnia ocen według danych serwisu GameRankings kształtuje się na poziomie 83%. Pierwsza część Company of Heroes może pochwalić się wynikiem o 10% lepszym, ale kolejnych recenzji sequela wciąż przybywa i ta różnica może się jeszcze zmieniać. Zachęcamy także do zapoznania się z naszym werdyktem. Czarny w opublikowanej kilka dni temu recenzji przyznał grze bardzo wysoką notę 9.0 w skali dziesięciostopniowej.

Company of Heroes 2 to kontynuacja bardzo dobrej strategii czasu rzeczywistego z 2006 roku. Za jej stworzenie po raz kolejny odpowiada studio Relic Entertainment, choć w związku z bankructwem koncernu THQ, tym razem wydawcą została firma SEGA. W najnowszej odsłonie znajdziemy zarówno rozbudowaną kampanię dla jednego gracza, jak i tryb wieloosobowy. Całość działa na nowym silniku Essence 3.0.

TWOIM ZDANIEM

Kim grasz w Company of Heroes 2?

Nie gram w Company of Heroes 2.
55,4%
Gram obiema stronami.
19,2%
Wehrmachtem
13,4%
Armią Czerwoną
12%
Zobacz inne ankiety