Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2013, 13:48

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Company of Heroes 2 - posłuchajcie polskiego dubbingu

Fani gier strategicznych otrzymają przedwczesny prezent na Mikołaja już za tydzień, kiedy to na rynku ukaże się gra Company of Heroes 2. Natomiast dzisiaj udostępniono próbki nagrań z polskiej wersji językowej.

Polski dystrybutor gry Company of Heroes 2, firma Cenega, udostępnił próbki nagrań z rodzimej wersji językowej wyczekiwanej strategii czasu rzeczywistego. Premiera produkcji studia Relic Entertainment odbędzie się 25 czerwca na komputerach PC.

Dzięki opublikowanym nagraniom można zaznajomić się z głosami strzelca wyborowego, grenadiera, pułkownika Churkina, porucznika Isakowicza i sierżanta Pożarskiego. Warto od razu zaznaczyć, że tytuł umożliwi wybór pomiędzy oryginalną, angielską, a polską wersją językową.

W sklepach dostępne będą dwie edycje Company of Heroes 2 – normalna i Red Star, zawierająca metalowe opakowanie i następujące bonusy:

  • 24 skórki pojazdów dla trybu wieloosobowego,
  • 5 dodatkowych dowódców wraz z 5 archetypami umiejętności specjalnych,
  • kolekcjonerski panel gracza,
  • pakiet dodatkowych misji Theatre of War,
  • grę Company of Heroes: Complete Pack.

Dodatkowo każde zamówienie przedpremierowe, niezależnie od wybranej edycji, premiowane jest dwoma skórkami dla czołgów, misjami Theatre of War i pakietem umiejętności dowódców dla trybu wieloosobowego. Sugerowana cena podstawowej wersji wynosi 169,99 zł, a Red Star 279,99 zł. W Sklepie Gry-Online kupicie je za 139,90 zł i 269,90 zł.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi sugerują, że będzie to równie dobra, jak nie lepsza pozycja, niż „jedynka”. Łosiu już grał i jest zachwycony, aczkolwiek pewne obawy może budzić tryb jednoosobowy. Niemniej w multiplayerze „dwójka” z pewnością zarządzi.

Company of Heroes 2 - posłuchajcie polskiego dubbingu - ilustracja #1Pierwsza część Company of Heroes ukazała się na rynku w 2006 roku i do tej pory jest jedną z najwyżej ocenianych gier strategicznych wszechczasów. Tytuł na serwisie Metacritic szczyci się średnią ocen wynoszącą 93 punkty. Przy drugiej części twórcy nie wymyślą koła na nowo. Produkcja tworzona jest w myśl zasady „więcej i lepiej” i zdaje się, że zadanie zostanie wykonane w 100%.