Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2011, 20:36

autor: Krzysztof "Jaxa" Rudek

Commando (Komandos)

W całej Armii Republiki mówi się, że Komandosi dostają najlepsze zabawki. Sprawdź, czy to prawda i wybierz tę klasę. Jeżeli to cię jeszcze nie przekonało, to może zrobią to trzy magiczne słowa: ręczne działo blasterowe.

Commando (Komandos) - ilustracja #1

Commando (Komandos)
  • Rola: Heal, DPS
  • Broń: działo blasterowe
  • Pancerz: ciężki
  • Zasób: ładunki energetyczne

Wiele z najważniejszych zwycięstw Armii Republiki można przypisać użyciu Komandosów. Bezproblemowo kontrolują pole walki, nie tylko przy pomocy potężnych działek blasterowych, ale przede wszystkim dzięki doskonałemu rozeznaniu taktycznemu opartemu na szkoleniu i doświadczeniu.

Hipernowoczesne technologie uzbrojenia, którymi dysponują, pozwalają im doprowadzać swoje misje do końca niezależnie od tego, czy jest to chirurgiczne uderzenie na wrogi bunkier, czy ściana ognia, którą zatrzymują szturm imperialnej piechoty. Niestraszne im są ani zrzuty planetarne, ani beznadziejne szturmy. To elita elit w Armii Republiki. Zadarcie z nimi lub nawet zirytowanie ich to pewna śmierć.

Commando (Komandos) - ilustracja #2

Komandos w grze

Komandosi są świetnymi dystansowymi DPS-ami potrafiącymi zadawać olbrzymie obrażenia przy pomocy swych szturmowych działek blasterowych. Przy odpowiednim doborze umiejętności mogą zostać medykami polowymi niezastąpionymi w leczeniu i wspieraniu swoich sojuszników. Korzystają z ciężkich pancerzy, dzięki czemu są bardziej odporni na obrażenia niż większość DPS-ów i healerów.

Drzewa umiejętności

Combat medic (Medycyna polowa)

Drzewo Heal. Inwestowanie w to drzewo ulepsza umiejętności leczące postaci. Zawarte w nim umiejętności pozwalają też zwiększyć własną przeżywalność, dzięki czemu leczący Komandos mniej musi przejmować się zadawanymi mu obrażeniami.

Gunnery (Strzelectwo)

Drzewo DPS. Wybieranie umiejętności znajdujących się w tym drzewie pozwala na zmaksymalizowanie siły ognia działka blasterowego Komandosa.

Assault Specialist (Specjalista taktyk szturmowych)

Drzewo DPS. Wspólne drzewo Komandosa i Strażników. Zawarte w nim umiejętności ulepszają ogólne umiejętności dostępne dla obu specjalizacji, czyli przede wszystkim efektywność granatów i wybuchowych naboi do karabinów i działek blasterowych.