Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 lutego 2012, 20:00

autor: Hed

Command & Conquer: Tiberium Alliances – rozdajemy klucze do zamkniętych testów

Przygotowaliśmy dla Was klucze do zamkniętych testów gry Command & Conquer: Tiberium Alliances, dzięki którym sprawdzicie, co słychać w tym znanym uniwersum.

Command & Conquer: Tiberium Alliances – rozdajemy klucze do zamkniętych testów - ilustracja #1
Wojna o Tiberium – tym razem w przeglądarce.

Seria Command & Conquer wkrótce powróci w nowej wersji – jako darmowa produkcja przeglądarkowa Command & Conquer: Tiberium Alliances. Wraz z firmą Electronic Arts Polska przygotowaliśmy dla Was klucze umożliwiające wzięcie udziału w zamkniętych testach gry. Sprawdźcie, co słychać w uniwersum znanym ze świetnych RTS-ów!

Kody do zamkniętych testów Command & Conquer: Tiberium Alliances znajdują się na stronie promocyjnej. Przed odebraniem klucza należy zapoznać się z instrukcją i zasadami promocji. W skrócie, trzeba udać się na oficjalną stronę tytułu, kliknąć na przycisk „Beta sign up” lub „Reedem beta code” i po zalogowaniu się na konto EA wkleić klucz.

Nie zwlekajcie, bo promocja jest ograniczona. Klucze można aktywować wyłącznie do dnia 14 lutego 2012 do godziny 20.00. Pobierajcie je tylko jeśli naprawdę macie zamiar zagrać w produkcję. Nie wklejajcie też kodów na forum. Promocja jest przeznaczona dla wszystkich zarejestrowanych Czytelników gry-online.pl z potwierdzonymi adresami e-mail.

Command & Conquer: Tiberium Alliances to produkcja przeglądarkowa, za którą odpowiada studio Phenomic. Niemiecki deweloper stworzył swego czasu adaptację innej znanej marki (Lord of Ultima) i ma na koncie parę innych ciekawych tytułów (Spellforce, BattleForge). Gra będzie dostępna z poziomu każdej przeglądarki obsługującej technologię HTML5.

Command & Conquer: Tiberium Alliances – rozdajemy klucze do zamkniętych testów - ilustracja #2
Command & Conquer: Tiberium Alliances – rozdajemy klucze do zamkniętych testów - ilustracja #3