Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2014, 13:55

autor: Sarge

Combat Arms - darmowy FPS dostępny po polsku. Rozdajemy klucze na „polską” broń

Firma Nexon Europe udostępniła polskiego klienta darmowej gry Combat Arms na PC. Z okazji spolszczenia tej pierwszoosobowej strzelaniny mamy do rozdania klucze uprawniające do zdobycia pistoletu z rodzimym motywem graficznym.

Firma Nexon Europe ogłosiła, że darmowa strzelanina pierwszoosobowa Combat Arms jest od tej pory dostępna w polskiej wersji językowej. Tytuł cieszy się coraz większym zainteresowaniem graczy z naszego kraju, więc jego lokalizacja jest naturalnym krokiem w kierunku jeszcze większego spopularyzowania produktu. Chcąc rozpocząć zabawę z Combat Arms, musicie jedynie zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej i pobrać klienta gry. Produkcja ma niskie wymagania sprzętowe, więc jest doskonałą propozycją dla graczy ze starszymi komputerami. Warto dodać, że jest kompatybilna nawet z systemem Windows XP. Jak to bywa w przypadku tytułów korzystających z modelu free to play, w grze znajdziemy system opcjonalnych mikropłatności.

Combat Arms to darmowa strzelanina z niskimi wymaganiami sprzętowymi - Combat Arms - darmowy FPS dostępny po polsku. Rozdajemy klucze na „polską” broń - wiadomość - 2014-05-28
Combat Arms to darmowa strzelanina z niskimi wymaganiami sprzętowymi

Rozdawnictwo kodów na „polską” broń

Z okazji uruchomienia polskiej wersji językowej, firma Nexon Europe zadbała o wprowadzenie dwóch broni z rodzimymi symbolami. Mowa o pistolecie G23 oraz karabinie M4A1. Możecie je nabyć za pomocą systemu mikropłatności lub zdobyć za darmo kod uprawniający do zdobycia broni G23. Klucze rozdawane są pod poniższymi adresami:

  1. Kody dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników gry-online.pl
  2. Kody dla posiadaczy Abonamentów Premium z opcją VIP w serwisie gry-online.pl

Combat Arms to darmowa strzelanina pierwszoosobowa dostępna od 2008 roku. Możemy w niej toczyć sieciowe potyczki w różnych trybach rozgrywki. Przykładowo, Elimination to typowy drużynowy deathmatch, a Search & Destroy polega na podłożeniu bomby przez jeden zespół w wybranej lokacji, podczas gdy drużyna przeciwna musi jak najszybciej rozbroić ładunek.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Combat Arms