Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lutego 2021, 12:22

autor: Entelarmer

Zombie zawitają do Call of Duty: Warzone w 2. sezonie Black Ops - Cold War

Dziś rozpocznie się 2. sezon Call of Duty: Black Ops - Cold War. Wraz z nim do CoD: Warzone trafi tryb z zombie, aczkolwiek tylko na pewien czas.

Podobno tylko śmierć i podatki są pewne, ale gracze mogliby znacząco wydłużyć tę listę. Na pewno załapałyby się na nią kolejne odsłony serii Call of Duty oraz nieuchronny powrót do niej zombie. Nieumarli zawitają wraz z drugim sezonem Warzone oraz Black Ops – Cold War w ramach wydarzenia Ognisko Zarazy. Będzie on dostępny tylko do 11 marca dla nabywców nowszej z tych gier, tak więc gracze mają dwa tygodnie na zdobycie wszystkich powiązanych z nim nagród. Jeśli bawimy się w ramach darmowego Warzone, mamy czas tylko do 4 marca.

Informacja nie jest dla nikogo zaskoczeniem po dotychczasowych przeciekach. Już opisy zadań wymaganych do zdobycia nowych wizytówek wprowadzonych we wczorajszej aktualizacji mówiły o potrzebie wyeliminowania zombie. Jeszcze wcześniej, w opisie drugiego sezonu, pojawiła się wzmianka o statku Vodianoy, z którym utracono łączność. Wzmianki o jednostce z „nieznanym ładunkiem” pojawiły się również w samej grze i sugerowały, że transportowiec zmierza do Werdańska. Gracze zgadywali, że wraz z przybyciem Vodianoy miasto opanuje wirus, który przemieni jego mieszkańców w zombie. Wreszcie 22 lutego pojawił się zwiastun wydarzenia, który nie pozostawiał żadnych wątpliwości co do jego charakteru.

The Outbreak Event zaoferuje możliwość zdobycia 18 unikalnych przedmiotów, w tym wizytówek, emblematów i naklejek. Każde z nich wymaga ukończenia innego wyzwania, sprowadzającego się czy to do wyeliminowania zombie, czy też wypełnienia celów misji. Wszystko to należy zrobić w ramach nowo wprowadzonego trybu Ognisko Zarazy (Outbreak), w którym drużyna graczy staje do walki z hordami zombie. Te oraz inne atrakcje (w tym nowe bronie: FARA 83 i LC10) pojawią się w Warzone i Black Ops – Cold War wraz ze startem 2. sezonu dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego.

  1. Oficjalna strona serii Call of Duty
  2. Recenzja gry Call of Duty: Cold War - zimna wojna i gorące wybory
  3. Darmowe Call of Duty: Warzone – wreszcie Fortnite dla „dorosłych”!
  4. Call of Duty Warzone - poradnik do gry