Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2019, 14:25

autor: XxX

Close Combat: The Bloody First – poznaliśmy datę premiery

Seria Close Combat odżywa po latach nieobecności na rynku wraz z pojawieniem się Close Combat: The Bloody First. Fani klasyka na pewno się ucieszą, ponieważ twórcy podali oficjalną datę premiery gry, która nastąpi już niebawem.

Seria Close Combat wraca po latach / źródło: Matrix Games. - Close Combat: The Bloody First – poznaliśmy datę premiery - wiadomość - 2019-09-20
Seria Close Combat wraca po latach / źródło: Matrix Games.

Seria Close Combat wraca po kilku latach nieobecności na rynku gier komputerowych. Matrix Games podało oficjalną datę premiery gry Close Combat: The Bloody First. Tytuł pojawi się w ich oficjalnym sklepie oraz na Steamie już 3 października.

Close Combat: The Bloody First po raz pierwszy w historii całego cyklu wykorzystuje silnik 3D – Unity, co zaowocuje większą szczegółowością otoczenia. Mimo wszystko producent zdecydował się zachować charakterystyczny rzut z góry, co na pewno przypadnie do gustu fanom serii. Produkt można było już ograć w zamkniętej becie, dzięki czemu doczekał się wielu pozytywnych opinii jeszcze przed właściwą premierą.

Mimo nowego silnika twórcy nie zmienili charakterystycznego widoku z góry / źródło: Matrix Games. - Close Combat: The Bloody First – poznaliśmy datę premiery - wiadomość - 2019-09-20
Mimo nowego silnika twórcy nie zmienili charakterystycznego widoku z góry / źródło: Matrix Games.

Fabuła gry traktuje o losach amerykańskiej Pierwszej Dywizji Piechoty. Z żołnierzami jesteśmy od samego początku, czyli od 1942 roku i kierujemy ich losami aż do zakończenia wojny. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon, gracze będą musieli zmierzyć się z trzema różnymi środowiskami działań wojennych. Akcja rozgrywa się bowiem w Tunezji, na Sycylii oraz podczas lądowania w Normandii.

W trakcie rozgrywki gracze będą zmuszeni zwracać uwagę na całą masę szczegółów. Jeśli będziemy podejmować zbyt duże ryzyko i żołnierze uznają, że misja nie ma szans na powodzenie, zaczną zachowywać się w sposób chaotyczny lub nawet uciekać. Do naszej dyspozycji zostaną oddane również pojazdy oraz wiele rodzajów broni.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Close Combat: The Bloody First

Close Combat: The Bloody First