Właśnie zapowiedziano przepustkę Leader Pass do Civilization VI. Nowi, legendarni przywódcy w formie DLC nadciągają.
Twórcy strategii Sid Meier's Civilization VI właśnie zapowiedzieli Leader Pass – przepustkę wzbogacającą tytuł o 12 nowych przywódców oraz 6 alternatywnych wariantów dostępnych już postaci. Potwierdziło to ostatnie przecieki związane z przyszłością gry.
Przepustka będzie dostępna za darmo dla posiadaczy zestawu Anthology gry lub możliwa do zakupu oddzielnie (na Steamie oraz w Epic Games Store). Jej krótki trailer zobaczycie poniżej.
Leader Pass będzie wydawany „na raty” od 21 listopada 2022 roku do marca 2023 roku. Każdy z sześciu pakietów wchodzących w skład przepustki ma zawierać po trzy postacie. I tak już w listopadzie do gry zawitają Abraham Lincoln, królowa Nzinga Mbande oraz sułtan Saladyn. Ponadto:
Każdy z liderów otrzyma zestaw zaskakujących nowych lub zmienionych zdolności oraz nowe, ciekawe cele, które zmienią twoje podejście do gry w ciągu pięciu fantastycznych miesięcy dominacji nad światem.
Warto zwrócić uwagę na to, że sama przepustka wymaga posiadania podstawowej wersji Civilization VI, a kilka zawartych w niej postaci potrzebuje dodatkowo konkretnych DLC. Rzućcie okiem na pełną listę zawartości Leader Passa:
Zestaw Anthology, jak i podstawowa wersja Civilization VI są dostępne w promocji do 22 listopada na Steamie.
Sid Meier's Civilization VI
Data wydania: 21 października 2016
GRYOnline
Gracze
Steam
OpenCritic
11

Autor: Zuzanna Domeradzka
Introwertyczka od urodzenia, która grami wideo interesuje się praktycznie od zawsze. Do Gry-Online.pl dołączyła w 2022 roku, pisząc najpierw w newsroomie growym – później zaczęła pomagać przy poradnikach. Jest entuzjastką FPS-ów i RPG-ów oraz wielką fanką serii Dragon Age, Five Nights at Freddy’s i Assassin’s Creed. Lubi również oglądać filmy, najchętniej wraca do Gwiezdnych wojen i Piratów z Karaibów. Wolny czas stara się spędzać aktywnie, jeżdżąc na rowerze lub deskorolce (ewentualnie platynując kolejne części cyklu Just Dance).