Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 grudnia 2020, 17:05

Cities: Skylines za darmo w Epic Games Store

Na Epic Games Store pojawiła się kolejna darmowa produkcja. Jest to city builder Cities: Skylines. Grę można odebrać do jutra.

Na platformie Epic Games Store pojawiła się możliwość odebrania kolejnej darmowej gry. Tym razem jest to city builder Cities: Skylines. Zainteresowani zdobyciem tytułu mają szansę przypisać go do swoich kont do godziny 17:00 następnego dnia.

Cities: Skylines to wydana w 2015 roku strategia ekonomiczna typu city builder. W czasie zabawy naszym zadaniem jest rozbudowa miasta, przy jednoczesnym zachowaniu jego płynności finansowej i zadowolenia mieszkańców. Za opracowanie produkcji odpowiada Colossal Order, a wydaniem zajęło się Paradox Interactive.

  1. Cities: Skylines w Epic Games Store
  2. Cities: Skylines - poradnik do gry

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.