Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2019, 08:44

autor: Adrian Werner

Chernobylite - teaser nowej gry studia The Farm 51

Rodzimy zespół The Farm 51 opublikował teaser Chernobylite, czyli survival horroru, który pozwoli nam zwiedzać czarnobylską Zonę.

CHERNOBYLITE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: The Farm 51
  2. Wydawca: The Farm 51
  3. Gatunek: survival horror
  4. Platformy: PC, XONE, PS4

Polskie studio The Farm 51 wypuściło teaser Chernobylite, czyli gry typu survival horror, której akcja toczy się w czarnobylskiej Strefie Wykluczenia. Filmik jest krótki, ale zawiera kilka fragmentów rozgrywki i zapowiada pełny zwiastun, który powinien zostać opublikowany już wkrótce.

Na razie niewiele wiadomo na temat Chernobylite. Wiemy, że akcja gry osadzona będzie 30 lat po katastrofie w Czarnobylu. Możemy liczyć na imponujący poziom detali otoczenia, gdyż opracowano je z wykorzystaniem technologii trójwymiarowego skanowania prawdziwych lokacji w Zonie. W planach są wersje na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Wkrótce obejrzymy pełny zwiastun Chernobylite. - Chernobylite - teaser nowej gry studia The Farm 51 - wiadomość - 2019-02-05
Wkrótce obejrzymy pełny zwiastun Chernobylite.

Warto przypomnieć, że równolegle The Farm 51 pracuje nad rozwojem World War 3, czyli sieciowej strzelanki, która w zeszłym roku zadebiutowała we wczesnym dostępie na PC. Gra zaliczyła bardzo dobry start, ale szybko zaczęła tracić graczy.

Według danych serwisu Steam Charts, wczoraj w najgorętszym momencie dnia w World War 3 bawiło się 301 osób. Stanowi to duży spadek w porównaniu z grudniem, kiedy to rekordy dniowe utrzymywały się w okolicach 500 graczy. Niekorzystna tendencja jest wyraźna i trudno powiedzieć, czy cokolwiek może ją teraz odwrócić.

  1. Oficjalna strona Chernobylite
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Chernobylite

Chernobylite