Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2012, 12:19

autor: Muninn

Chcesz zagrać w nowe produkcje przed premierą? Dołącz do Bazy Aktywnych Graczy Techlandu

Techland, jeden z największych polskich developerów gier na PC i konsole, ogłasza możliwość zapisania się do Bazy Aktywnych Graczy. Osoby zarejestrowane w BAG będą mogły nie tylko zapoznać się z najnowszymi produkcjami studia przed ich oficjalną premierą, ale także przekazać twórcom swoją opinię na ich temat.

Jeżeli lubisz grać i mieszkasz niedaleko Wrocławia lub Warszawy, to być może zainteresuje Cię fakt, że możesz zapisać się do Bazy Aktywnych Graczy Techlandu (twórców m.in. Call of Juarez, Dead Island czy Chrome). Dzięki temu będziesz mógł wziąć udział w playtestach najnowszych gier na takie platformy jak PC, Xbox 360 i PlayStation 3, a także na urządzenia mobilne – smartfony i tablety.

Chcesz zagrać w nowe produkcje przed premierą? Dołącz do Bazy Aktywnych Graczy Techlandu - ilustracja #1

Playtesty trwają po kilka godzin i odbywają się w siedzibach studia w wyżej wymienionych miastach. Jeżeli jesteś w stanie poświęcić trochę swojego czasu i wysiłku, to możesz w ten sposób wpłynąć na ostateczny wygląd nowych gier – pracownicy Techlandu obecni na testach będą skrzętnie notować wszelkie uwagi, propozycje i słowa krytyki, by potem wykorzystać je w czasie produkcji i „szlifowania” swoich dzieł. Ponadto testerzy, oprócz satysfakcji z wzięcia udziału w ciekawym wydarzeniu, mogą liczyć na unikatowe upominki od firmy.

Chcesz zagrać w nowe produkcje przed premierą? Dołącz do Bazy Aktywnych Graczy Techlandu - ilustracja #2
Techland jest twórcą m.in. Call of Juarez: The Cartel

Jeżeli chcesz, by dzięki Tobie deweloperzy z Techlandu stworzyli lepszą, ciekawszą i bardziej grywalną produkcję – zgłoś się do BAG na niniejszej stronie.