Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2018, 14:45

autor: AlexB

Charytatywny stream tvgry.pl już w piątek

W dniach 29-30 czerwca odbędzie się całodobowy charytatywny stream, organizowany przez tvgry.pl we współpracy z inicjatywą Cracow Game Days 2018. Wszystkie zebrane podczas niego pieniądze zostaną przekazane fundacji Mam Marzenie.

Inicjatyw charytatywnych nigdy zbyt wiele. Serce rośnie, gdy widzi się, że w pomoc najbardziej potrzebującym włączają się najróżniejsze grupy społeczne. Wśród nich znajdują się rzecz jasna gracze, którzy nie raz udowodnili, że nie jest im obojętny los pokrzywdzonych. Mamy nadzieję, że wszyscy miłośnicy elektronicznej rozrywki po raz kolejny zaangażują się już w ten weekend. W dniach 29-30 czerwca znane i lubiane załogi tvgry.pl i GRYOnline.pl, we współpracy z inicjatywą Cracow Game Days 2018, poprowadzą całodobowy charytatywny stream, z którego dochód w całości zostanie przekazany na rzecz fundacji Mam Marzenie, spełniającej najskrytsze pragnienia chorych dzieci. Audycja odbędzie się na oficjalnym kanale Twitch tvgry.pl (odtwarzacz i link znajdziecie poniżej).

 1. tvgry.pl na Twitch

Na wszystkich widzów czeka rzecz jasna mnóstwo atrakcji. Pojawią konkursy z nagrodami – gry ufundowane przez platformę GOG.com, myszki i słuchawki dla graczy, a także wejściówki na Cracow Game Days 2018, które odbędą się w stolicy Małopolski w dniach 21-22 lipca. Nie zabraknie również gości specjalnych. Stream swoją obecnością uświetnią Tomek Drabik (znany również jako quaz), Krzysztof Micielski (NRGeek), Bartosz Sitek (Generator Frajdy) oraz Maciej Makuła (Wonziu). W trakcie wydarzenia będzie można także kupić specjalne koszulki. Wszystkie pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na rzecz fundacji Mam Marzenie.

Charytatywny stream tvgry.pl już w piątek - ilustracja #1

Stream wystartuje w piątek 29 czerwca w samo południe. Poniżej znajdziecie ogólny plan transmisji. Musicie mieć jednak na uwadze fakt, że podane godziny są orientacyjne i niewykluczone, że część segmentów się wydłuży lub skróci. Z tego samego powodu nie podajemy również konkretnej pory niektórych punktów programu.

 1. 12:00 - rozpoczęcie streama, pogadanki, pograjanki
 2. Gramy rekreacyjnie w To jesteś Ty! Wodzirejem Jordan
 3. Granie z naszymi gośćmi - Quaz, NRGeek oraz Generator Frajdy pograją w to, w co grali w dzieciństwie. Plus oczywiście rozmowy na ważkie tematy o życiu i śmierci
 4. Publicystyka na żywo, czyli wy rzucacie temat, a my o nim dyskutujemy
 5. 18:00 - Charytatywny Krokiet w składzie: Wonziu, NRGeek, Quaz oraz Hed
 6. Znowu w te gry grajo! Plus inboxing charytatywnego Pudła Pełnego Barachła.
 7. 22:00 - nasi przyjaciele z GRYOnline.pl mordują szczury oraz pomioty Chaosu w grze Vermintide 2
 8. 24:00 - północ, godzina duchów. Tutaj zaczynamy luźne granie w co-opie w różne gry. Jeżeli macie pomysły, jakie gry chcielibyście zobaczyć, dajcie znać w komentarzach!
 9. 6:00 - Dzień Dobry TVGry, czyli przegląd newsów przy kawie, ciastkach i niewyspaniu
 10. 8:00 - gramy w jakąś gorrrącą premierę
 11. Gry z Kosza na żywo!
 12. 12:00 - zakończenie streama

Będzie zatem co oglądać. Raz jeszcze gorąco zapraszamy i widzimy się w piątek!

 1. Oficjalna strona fundacji Mam Marzenie
 2. Oficjalna strona Cracow Game Days 2018