Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 15 października 2015, 14:45

CDP.pl zaprasza na pierwsze publiczne pokazy HTC Vive na targach PGA

CDP.pl, dystrybutor gier i właściciel platformy ecommerce oraz HTC podpisały list intencyjny o współpracy. W ramach porozumienia gogle HTC Vive do eksplorowania wirtualnej rzeczywistości zostaną po raz pierwszy zaprezentowane szerszej publiczności na targach PGA w Poznaniu.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wszyscy goście CDP.pl będą mogli osobiście przetestować gogle w specjalnej strefie HTC Vive. Jest to pierwsze na rynku urządzenie, które pozwala na swobodne poruszanie się w wirtualnej rzeczywistości, przyglądanie się przedmiotom z każdej strony i pełne wchodzenie w interakcje z otoczeniem. HTC Vive oferuje wysokiej jakości grafikę oraz odświeżanie obrazu 90 klatek na sekundę. Gogle działają bardzo intuicyjnie, a spektrum ich możliwości ogranicza wyłącznie wyobraźnia. O ile niesamowite doświadczenia growe są obecnie podstawą wirtualnej rzeczywistości, to potencjał leżący poza tym światem jest nieskończenie duży. Widzimy możliwość zastosowania HTC Vive w takich branżach jak choćby budownictwo, architektura, medycyna, edukacja i nauka, projektowanie, film czy turystyka.

Poprzez strategiczne partnerstwo z firmą Valve, HTC odmienia sposób w jaki użytkownicy wchodzą w interakcję z technologią i otaczającym ich światem. To najbardziej kompletne i robiące niesamowite wrażenie przeżycia VR. Podróże, obecność na meczu, spotykanie się ze znajomymi, a nawet zakupy, już nigdy nie będą takie same, a obie firmy współpracują z czołowymi twórcami kontentu, wśród których znajdują się Google, HBO, Lionsgate oraz National Palace Museum na Tajwanie, by ta wizja stała się rzeczywistością.

Strefa HTC Vive znajduje się na stoisku CDP.pl w hali 8A. Pokazy będą odbywały się od piątku do niedzieli 18.10 2015.