Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 marca 2020, 16:11

autor: Vergil

Castlevania (Netflix) – premiera 3. sezonu

Oczekiwanie miłośników serialu animowanego Castlevania dobiegło końca. Trzeci sezon przygód Trevora Belmonta i reszty bohaterów jest już dostępny na platformie Netflix.

Zgodnie z zapowiedzią z zeszłego miesiąca, dzisiaj na platformie Netflix zadebiutował trzeci sezon serialu animowanego Castlevania, opartego na kultowej serii gier firmowanych przez Konami. Składa się na niego dziesięć odcinków trwających od 22 do 31 minut, a można je obejrzeć z polskimi napisami lub dubbingiem.

Jak można wyczytać na oficjalnej stronie internetowej Netfliksa, w trzecim sezonie Castlevanii Trevor i Sypha trafiają do wioski spowitej mgłą tajemnicy. Alukard natomiast próbuje przystosować się do życia w pojedynkę oraz zaczyna spełniać się w roli mentora, z kolei Izaak rozpoczyna poszukiwania Hektora, podczas których napotyka nieoczekiwanego sprzymierzeńca.

Serial Castlevania cieszy się dużą popularnością. - Castlevania (Netflix) – premiera 3. sezonu - wiadomość - 2020-03-05
Serial Castlevania cieszy się dużą popularnością.

Przypomnijmy, że serial Castlevania zadebiutował na Netfliksie w lipcu 2017 roku. Produkcja na tyle przypadła do gustu zarówno widzom, jak i włodarzom Netfliksa, że ci drudzy od razu zapowiedzieli jej kontynuację, która pojawiła się w październiku 2018 roku. Choć o tym, że powstanie trzeci sezon serialu, dowiedzieliśmy się jeszcze w czerwcu 2018, przyszło nam na niego poczekać naprawdę długo.

  1. Serial Castlevania na platformie Netflix