Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2020, 15:50

autor: AlexB

Naruto: Slugfest to mobilne MMORPG w popularnym uniwersum

Mars Era Games i Hydrogen Happy Limited przygotowują Naruto: Slugfest – trójwymiarową grę MMORPG przeznaczoną na urządzenia mobilne, rozgrywającą się w uniwersum znanym z mangi i anime. Pełna wersja produkcji zadebiutuje wiosną tego roku.

W SKRÓCIE
  1. Mars Era Games i Hydrogen Happy Limited pracują nad Naruto: Slugfest – mobilnym MMORPG-iem z uniwersum Naruto.
  2. Pełna wersja tytułu zadebiutuje wiosną tego roku.
  3. Na oficjalnej stronie trwa wstępna rejestracja do produkcji. Osoby, które się na to zdecydują, po premierze otrzymają upominek.

Nie da się ukryć, że Naruto jest jednym z najpopularniejszych bohaterów rodem z mangi i anime. Jest on obecny nie tylko w telewizji i na kartach powieści graficznych, ale również w elektronicznej rozrywce. Na rynku możemy znaleźć sporo produkcji rozgrywających się w uniwersum stworzonym przez Masashiego Kishimoto. Wkrótce dołączy do nich kolejna. Mars Era Games i Hydrogen Happy Limited pracują bowiem nad grą Naruto: Slugfest. Będzie to trójwymiarowe MMORPG przeznaczone na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS. Od dłuższego czasu trwają beta-testy tytułu. Nagrania z nich możecie obejrzeć w serwisie YouTube. Premiera pełnej wersji zaplanowana jest na wiosnę tego roku (via Worthplaying). Będzie ona dystrybuowana w modelu free-to-play (czyli za darmo z mikropłatnościami). Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun nadchodzącej pozycji.

Akcja Naruto: Slugfest rozpocznie się tuż po tym, jak Naruto powraca do wioski Konohagakure (Wioski Ukrytego Liścia) po ukończeniu treningu z Jiraiyą. Niestety, nieuchronnie zbliża się konfrontacja z organizacją Akatsuki. Nie pozostanie nam nic innego, jak pomóc bohaterom znanym z mangi i anime w ochronie ich domu.

W trakcie zabawy gracze otrzymają opcję wyboru jednej z czterech klas postaci. Wśród nich znalazły się niezwykle odporny Earth Keeper, piromantka-medyczka Blazing Lotus, szybka i atakująca z zaskoczenia Thunder Assassin oraz walczący z dystansu Wind Shooter. Gdy w końcu rozpoczną przygodę, będą mogli wykonywać kolejne misje główne, poboczne i zespołowe, a także kończyć codzienne wyzwania oraz inne aktywności nadprogramowe. Pomoże im to w rozwijaniu umiejętności ninjutsu pogrupowanych w kilka drzewek oraz zdobywaniu lepszego wyposażenia, co ułatwi im pokonywanie coraz potężniejszych przeciwników. Wszystko to w świecie mogącym pochwalić się dynamicznym systemem pogody oraz cyklem dnia i nocy.

Są chętni na odwiedziny w świecie Naruto na swoich telefonach? - Naruto: Slugfest to mobilne MMORPG w popularnym uniwersum - wiadomość - 2020-03-05
Są chętni na odwiedziny w świecie Naruto na swoich telefonach?

Jak na MMO przystało, w Naruto: Slugfest nie zabraknie też kontaktów z żywymi graczami. W trakcie zabawy inne osoby będą mogły na bieżąco komentować nasze postępy w ramach funkcji Running Commentary oraz pomóc nam w walce. W zapowiedzi jest mowa również o wojnach gildii, zatem wygląda na to, że można się szykować na duże starcia między wirtualnymi wojownikami sterowanymi przez ludzi.

Jeśli jesteście zainteresowani, to w tym miejscu możecie się przedpremierowo zarejestrować do Naruto: Slugfest. Gdy gra ujrzy już światło dzienne, otrzymacie za to specjalny upominek.

  1. Oficjalna strona gry Naruto: Slugfest
  2. Naruto: Slugfest w App Store
  3. Naruto: Slugfest w Google Play