Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGiOSAND
Okładka Naruto: Slugfest (iOS)
OkładkaNaruto: Slugfest (iOS)

Naruto: Slugfest

Darmowa gra MMORPG osadzona w uniwersum popularnej mangi. Podczas zabawy w Naruto: Slugfest gracz musi pomóc Naruto obronić wioskę Konohagakure przed organizacją Akatsuki. Za powstanie tytułu odpowiadają Hydrogen Happy Limited oraz Mars Era Games.

RPG | TPP | zagraj za darmo | MMORPG | manga i anime | Naruto | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Naruto: Slugfest Premiera

20mar2020

AND

15gru2020

iOS

Naruto: Slugfest to mobilne MMORPG osadzone w świecie popularnej mangi. Za produkcję tytułu odpowiada Hydrogen Happy Limited, a wydaniem zajęło się Mars Era Games.

Fabuła

Akcja Naruto: Slugfest ma miejsce, gdy Naruto po ukończeniu treningu z Jiraiyą powraca do Konohagakure (Wioski Ukrytego Liścia). Nad osadą wisi zagrożenie ze strony organizacji przestępczej Atsuki. Zadaniem gracza jest pomoc bohaterom znanym z mangi i anime w obronie ich domu.

Mechanika

Naruto: Slugfest jest typowym przedstawicielem gatunku RPG. Gracz rozpoczyna zabawę od stworzenia własnej postaci. Do wyboru ma on cztery klasy postaci – Berserker, Geisha, Łucznik i Asasyn – różniące się od siebie posiadanymi zdolnościami. Natomiast rozgrywka skupia się na eksploracji otoczenia, wykonywaniu różnego rodzaju zadań (również z innymi użytkownikami) i toczeniu walk w czasie rzeczywistym.

Oprócz zadań związanych z kampanią fabularną, tytuł oferuje dodatkowe aktywności oraz wyzwania codzienne. Za każdą czynność wykonywaną podczas zabawy gracz zdobywa doświadczenie, które może wykorzystać do rozwoju umiejętności. Poza tym wraz z postępem przygody dostępny staje się nowy, potężniejszy ekwipunek.

Tytuł kładzie również duży nacisk na funkcje społecznościowe. W Naruto: Slugfest gracze mogą się zrzeszać w gildie, mające wspólne cele. Pojawia się także opcja zawierania małżeństw.

Kwestie techniczne

Naruto: Slugfest oferuje trójwymiarową oprawę graficzną utrzymaną w mangowej stylistyce. W produkcji zaimplementowano także system dnia i nocy oraz dynamiczne warunki pogodowe.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Naruto: Slugfest: 12+

Naruto: Slugfest Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS