Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2013, 15:10

Castlevania: Lords of Shadow - porównanie grafiki PC vs PS3

Zapraszamy do obejrzenia porównania grafiki w grze Castlevania: Lords of Shadow wersji pecetowej i na konsolę PS3. Test został wykonany na komputerze z podzespołami marki AMD.

Wczoraj wieczorem ukazało się demo pecetowej wersji gry Castlevania: Lords of Shadow. Port na komputery PC ukazuje się blisko trzy lata po konsolowym debiucie. Oczywiście w związku z tym wydarzeniem postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej oprawie graficznej dzieła firmy Mercury Steam i porównaliśmy je z edycją przeznaczoną na konsolę PlayStation 3. Test został wykonany na sprzęcie firmy AMD.

Castlevania: Lords of Shadow - Castlevania: Lords of Shadow - porównanie grafiki PC vs PS3 - wiadomość - 2013-07-31
Castlevania: Lords of Shadow

Castlevania: Lords of Shadow nie jest niczym więcej, jak tylko portem gry wydanej wcześniej na konsolach. Na filmiku trudno wychwycić jakiekolwiek różnice pomiędzy grafiką PS3 i maksymalnymi ustawieniami PC - wyjątkiem są w tym przypadku przede wszystkim cienie, a także płynność animacji, która na konsolach, zarówno na PlayStation 3 jak i Xboksie 360 pozostawiała wiele do życzenia. Na ustawieniach minimalnych PC wygląd Castlevanii odstaje od jakości PC Max i maszyny Sony, również głównie za sprawą uboższego oświetlenia scen.

Pełna wersja gry w edycji PC ukaże się za niecały miesiąc, 27 sierpnia.

  1. Porównanie ustawień graficznych gry Castlevania: Lords of Shadow na PC i PS3 - wersja HD.
Castlevania: Lords of Shadow - porównanie grafiki PC vs PS3 - ilustracja #3

Konfiguracja komputera testowego

Procesor

AMD FX-8350

Płyta główna

AM3+ z chipsetem AMD 990FX

Karta graficzna

AMD Radeon HD 7950 3GB GDDR5

Pamięć RAM

4GB

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Castlevania: Lords of Shadow

Castlevania: Lords of Shadow