Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 marca 2013, 20:07

autor: sathorn

Call of Juarez: Gunslinger, Deadpool: The Video Game, Killer is Dead i inne. Najciekawsze zwiastuny 3.03 - 10.03

Ledwie zdążyliśmy nacieszyć się pierwszymi przebłyskami wiosny, a wróciła do nas zima. Cóż, nie pozostaje nic innego jak zostać w domu i zająć się grami wideo. Jakie ciekawe zwiastuny pojawiły się na początku marca? Zapraszam do przeglądu najciekawszych trailerów.

Nie brakuje ostatnimi czasy polskich produkcji. Techland, twórcy Call of Juarez: Gunslinger po krótkim romansie z czasami współczesnymi wracają na Dziki Zachód. Pojawił się pierwszy teaser ich nowej produkcji.

Kolejna gra o komiksowym superbohaterze? Nuda. Otóż okazuje się, że wcale tak nie musi być, co udowadnia zwiastów Deadpool: The Video Game.

Killer is Dead, to kolejna szalona, hack’n’slashowa produkcja Grasshopper Manufacture. Gotowi na psychodeliczne klimaty w ciekawej oprawie graficzne?

Pozostając przy psychodelii – Zeno Clash 2 sprawia, żę czuję niepokój we wnętrznościach. Kontynuacja niezależnego hitu może okazać się jednym z najbardziej niepokojących przeżyć 2013 roku.

Finansowanie społecznościowe przeżywa aktualnie rozkwit. Jednym z ostatnich sukcesów na Kickstarterze jest Dreamfall: Chapters, kontynuacja kultowej gry przygodowej – Dreamfall: The Longest Journey.

Ostatnia aktualizacja: 2013-03-10

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.