Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2013, 18:45

autor: Ender

Borderlands 2 – nowe DLC wprowadzi kolejną grywalną postać

Twórcy ze studia Gearbox Software pokazali pierwszy filmowy teaser kolejnego DLC dla gry Borderlands 2, które wprowadzi nową grywalną postać. Jak zapowiadają, dodatek ukaże się w najbliższym czasie i nie będzie wchodził w skład Season Passu.

Sylwetka tajemniczego bohatera - Borderlands 2 – nowe DLC wprowadzi kolejną grywalną postać - wiadomość - 2013-03-10
Sylwetka tajemniczego bohatera

Na festiwalu SXSW Interactive, odbywającym się w amerykańskim mieście Austin, producenci gry Borderlands 2 ze studia Gearbox Software pokazali pierwszy teaser kolejnego DLC dla tytułu. Wprowadza ono nowego grywalnego bohatera, którego drzewko umiejętności najprawdopodobniej skupi się wokół walki wręcz, będzie więc dzięki temu przypominać Bricka z pierwszej odsłony serii. Na filmie zobaczymy sylwetkę debiutującej postaci oraz krótką próbkę jej techniki eksterminacji przeciwników. Opisujący ją tekst, pojawiający się na ekranie, wspomina o eksperymencie, który wyrwał się spod kontroli głęboko pod powierzchnią Pandory.

Twórcy zapowiedzieli, że gracze nie będą musieli czekać zbyt długo na dodatek i powinniśmy spodziewać się jego premiery w najbliższym czasie. Potwierdzili również, że DLC kupimy jedynie osobno, ponieważ nie wchodzi ono w skład Season Passu, obejmującego jedynie cztery duże rozszerzenia fabularne (do tej pory ukazały się trzy). Tajemnicza postać jest już drugim dodatkowym bohaterem, który zostanie wprowadzony do gry. Pierwszym była Mechromancerka Gaige. Została ona udostępniona za darmo jako bonus dla osób, które nabyły premierowe wydanie Borderlands 2 lub złożyły pre-order.

  1. Recenzja gry Borderlands 2 - tak powinno się robić sequele!

Ostatnia aktualizacja: 2013-03-10

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Borderlands 2

Borderlands 2