Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2017, 10:40

autor: Góral

Call of Duty: WWII - problem z oszustami w becie

Dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego zakończą się otwarte beta-testy strzelanki Call of Duty: WWII na PC-tach. Gra nie spotkała się z dobrym odbiorem fanów, a do tego pojawiły się doniesienia o oszustach.

28 września rozpoczęły się otwarte beta-testy multiplayera Call of Duty: WWII na komputerach osobistych. Inicjatywa, choć zacna sama w sobie, spotkała się z ogromną krytyką graczy, którzy wytykają grze rozmaite rzeczy – od niewielkich map, przez problemy z optymalizacją, po wtórną rozgrywkę. Do tego okazało się, że projekt chyba będzie miał spore problemy z oszustami, gdyż już w becie pojawili się gracze stosujący aimboty. Na Steamie założono nawet wątek, gdzie znajdziecie kilka przykładów cheatów. Krótko pisząc, nie jest dobrze. Co na to deweloperzy ze studiów Sledgehammer Games i Raven Software?

Beta Call of Duty: WWII na PC:
  • gracze narzekają na wtórny gameplay, problemy z optymalizacją i inne rzeczy;
  • już w becie pojawili się oszuści, co nie wróży dobrze pełnej wersji;
  • deweloperzy pracują nad poprawkami niektórych elementów, w tym jakością połączenia oraz lepszą obsługą myszki i klawiatury.

Nie wiemy jeszcze, jak firmy zamierzają walczyć z oszustami, ale w opublikowanym komunikacie wypunktowano, co zostanie poprawione. Na pewno doczekamy się ulepszonej obsługi myszki oraz większej ilości opcji związanych z klawiaturą. Jakość połączenia ma zostać poprawiona, pojawi się możliwość rozgrywki na wielu monitorach, nie zabraknie poprawek dotyczących renderowania, interfejsu użytkownika i FOV. Do tego usprawnione zostanie przełączanie pomiędzy grą a innymi aplikacjami.

Na premierę wyeliminowany ma być błąd w trybie War Mode z wyświetlającymi się ksywkami graczy, którzy chowają się za murem, co zdradza ich pozycję. Dodana zostanie możliwość wyjścia z meczu z menu multiplayera, a nie ze ścieżki Settings – Main Menu – Exit. Sprint będzie można wykonywać przytrzymując klawisz Shift, a po naciśnięciu Tab ukazana zostanie tablica z wynikami. Dodatkowo w ustawieniach czułości będzie można używać konkretnych wartości, a nie tylko suwaka.

PC-towa beta Call of Duty: WWII w ogniu krytyki. - Call of Duty: WWII - problem z oszustami w becie i nadchodzące poprawki w pełnej wersji - wiadomość - 2017-10-02
PC-towa beta Call of Duty: WWII w ogniu krytyki.

Jak widać coś się dzieje w temacie i możemy liczyć na pewne usprawnienia. Niemniej, jeżeli nie spodobała Wam się forma rozgrywki, mapy itd., to w tym przypadku zapomnijcie o zmianach. Premiera Call of Duty: WWII odbędzie się 3 listopada bieżącego roku. Tytuł dostępny będzie na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach. Natomiast dziś do godziny 19:00 czasu polskiego możecie jeszcze wziąć udział w beta-testach.

  1. Call of Duty: WWII - kompendium wiedzy
  2. Graliśmy w Call of Duty: WWII – jest bardzo dobrze!
  3. Oficjalna strona gry Call of Duty: WWII
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII