Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 kwietnia 2017, 20:59

autor: Vergil

Call of Duty: WWII otrzyma przepustkę sezonową

Do sieci wyciekł obrazek prezentujący atrakcje, jakie czekają na graczy, którzy zdecydują się na zakup Call of Duty: WWII w specjalnej wersji, ochrzczonej mianem Pro Edition. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że najnowsze dzieło ekipy Sledgehammer Games doczeka się przepustki sezonowej i beta-testów przed premierą.

Od oficjalnej zapowiedzi Call of Duty: WWII, nad którym obecnie pracuje ekipa Sledgehammer Games, dzielą nas w zasadzie tylko godziny. W oczekiwaniu na pierwszą, miejmy nadzieję, że jak najsolidniejszą porcję konkretów, możemy rzucić okiem na zawartość edycji Pro Edition. Poniższa fotografia, która wyciekła do sieci, zdradza całkiem sporo ciekawych informacji.

Trzeba przyznać, że steelbook prezentuje się naprawdę ładnie. - Call of Duty: WWII otrzyma przepustkę sezonową - wiadomość - 2017-04-25
Trzeba przyznać, że steelbook prezentuje się naprawdę ładnie.

Zacznijmy od tego, że produkcja doczeka się przepustki sezonowej – na ten moment nie wiadomo jednak, jakie rozszerzenia mają w planach deweloperzy, choć można gdybać, że fani otrzymają nowe mapy, bonusową broń oraz dodatkowe warianty rozgrywki. Oprócz tego, Call of Duty: WWII w wersji Pro Edition będzie zawierać również eleganckie stalowe pudełko. Niejako przy okazji dowiadujemy się, że osoby, które skuszą się na złożenie przedpremierowego zamówienia, otrzymają dostęp do beta testów, w których w pierwszej kolejności wezmą udział posiadacze PlayStation 4. Data ich rozpoczęcia nie jest jeszcze znana.

O tym, że kolejna odsłona cyklu Call of Duty powróci do korzeni serii, dowiedzieliśmy się w lutym bieżącego roku. Nie ma się co dziwić, że firma Activision podjęła taką, a nie inną decyzję – wszak gracze od dawna dawali jej do zrozumienia, że nie są zadowoleni z obranego przez markę kierunku, a negatywny odzew z ich strony spotęgowało natarcie ze strony Battlefield 1 osadzonego w realiach I wojny światowej.

Od oficjalnej prezentacji Call of Duty: WWII dzielą nas już tylko godziny. - Call of Duty: WWII otrzyma przepustkę sezonową - wiadomość - 2017-04-25
Od oficjalnej prezentacji Call of Duty: WWII dzielą nas już tylko godziny.

Na ten moment nie wiemy niestety zbyt wiele na temat samej gry – pierwsze screenshoty zdradzają jednak, że pojawi się w niej 1 Dywizja Piechoty (Big Red One), a graczom przyjdzie wziąć udział w inwazji na Normandię. Wspominacie z nostalgią kultowy etap z Medal of Honor: Allied Assault? Zatem w nowej grze Sledgehammer Games powinniście poczuć się jak w domu. Oprócz kampanii i opartego na rywalizacji multiplayera, tytuł najprawdopodobniej otrzyma własny tryb Zombie. I... to by było na tyle.

Niemniej, jutro o 19:00 zobaczymy oficjalny trailer, a najpewniej także fragmenty rozgrywki. Swoją drogą, powyższa grafika to chyba ostatnie „przecieknięte” potwierdzenie daty premiery gry, która zgodnie z wcześniejszymi plotkami ma się odbyć 3 listopada.