Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2020, 14:10

autor: Lazlo

Call of Duty: Warzone - nazwy nowych trybów odnalezione w plikach

Użytkownikom portalu Reddit udało się wydobyć z plików Call of Duty: Warzone informacje dotyczące niedostępnych jeszcze trybów gry. Najprawdopodobniej już wkrótce będzie nam dane zagrać w zespołach dwu- lub czteroosobowych oraz sprawdzić tryby specjalne.

Call of Duty: Warzone - nazwy nowych trybów odnalezione w plikach - ilustracja #1
Call of Duty: Warzone rozwijane jest dość prężnie.
W SKRÓCIE:
  • W plikach Call of Duty: Warzone odnaleziono informacje dotyczące między innymi dodatkowych trybów gry.
  • Oprócz trybów pozwalających na granie dwójkami i czwórkami znaleziono także kilka przygotowanych najpewniej na wydarzenia specjalne.

Tuż po premierze Call of Duty: Warzone oferowało tylko i wyłącznie rozgrywkę w trójkach. Niedługo później doczekaliśmy się możliwości grania w pojedynkę. Teraz zaś wygląda na to, że wkrótce do naszej dyspozycji otrzymamy także inne mniej lub bardziej typowe tryby znane z gier battle royale.

Dwójki, czwórki, tryby specjalne

Ostatnio wszyscy skupiają się na doniesieniach dotyczących remasteru kampanii z Modern Warfare 2, która ma pojawić się jako dodatek dla Call of Duty: Modern Warfare. Jednakowoż w tym samym czasie z plików CoD: Warzone udało się również wykopać kilka ciekawostek. Odnaleziono w nich siedem nazw trybów gry. Wśród nich znalazły się między innymi rozgrywki w zespołach dwu- i czteroosobowych.

Pozostałe rodzaje rozgrywki wydają się być kandydatami na wydarzenia specjalne. Tryb „High Action” zapowiada pełne akcji, szybkie mecze, „Shotty Snipers” walkę z wykorzystaniem wyłącznie strzelb i karabinów snajperskich, zaś w „One Shot” można spodziewać się, że przeciwnicy będą ginąć od jednego strzału w głowę.

Pojawiają się także sugestie dotyczące trybów bardziej realistycznych, które będą kładły większy nacisk na taktykę. Pełną listę rzeczy, które udało się wydobyć z plików gry, możecie znaleźć na Reddicie. Wymienione zostały tam również inne nowości, których możemy spodziewać się w Call of Duty: Modern Warfare.