Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2019, 19:08

autor: Vergil

Call of Duty: Modern Warfare zapowiedziane, jest data premiery

Firma Activision zaprezentowała pierwszy zwiastun gry Call of Duty: Modern Warfare, nad którą pracuje ekipa Infinity Ward. Produkcja zadebiutuje pod koniec października, a oprócz trybu multiplayer otrzyma odważną kampanię dla pojedynczego gracza.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Nadciąga Call of Duty: Modern Warfare. - Call of Duty: Modern Warfare zapowiedziane, jest data premiery - wiadomość - 2019-05-31
Nadciąga Call of Duty: Modern Warfare.

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią, firma Activision zaprezentowała światu tegoroczną odsłonę cyklu Call of Duty. Niepotwierdzone doniesienia się sprawdziły – ekipa Infinity Ward przygotowuje bowiem grę Call of Duty: Modern Warfare, która zadebiutuje 25 października, a jej pierwszy zwiastun możecie zobaczyć poniżej. Tytuł zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Warto odnotować, że wersja na PC będzie dostępna wyłącznie poprzez Battle.net, a za jej przygotowanie odpowiada studio Beenox.

Kampania i tryb multiplayer

W Call of Duty: Modern Warfare wcielimy się w żołnierzy z elitarnej jednostki Tier One, których działania będą miały wpływ na losy całego świata. Studio Infinity Ward odda w nasze ręce kampanię dla pojedynczego gracza, a tworzące ją tajne operacje zafundują nam swoistą wycieczkę dookoła świata – odwiedzimy bowiem zarówno europejskie metropolie, jak i niestabilne rejony Bliskiego Wschodu.

Poza tym jednak autorzy przygotowali rozbudowany tryb multiplayer, w którym stoczymy wieloosobowe pojedynki lub będziemy współpracować z innymi graczami, w ramach specjalnie przygotowanych operacji. Warto zaznaczyć, że gra nie otrzyma przepustki sezonowej, a dodatkowe mapy będą darmowe. Tytuł ma umożliwiać wspólną zabawę posiadaczom wersji na wszystkie platformy.

Polskie tropy

Co zaś tyczy się samego zwiastuna – składają się na niego sceny wyjęte wprost z gry, która będzie działać w oparciu o nowy silnik graficzny; kluczową rolę przy tworzeniu tej technologii odegrał Michał Drobot, a sam engine powstawał między innymi w krakowskim oddziale studia Infinity Ward. Autorzy obiecują „fotorealistyczną grafikę”, a w parze z nią pójdzie wysoka jakość dźwięku (produkcja zrobi użytek z technologii Dolby ATMOS). Zanosi się na to, że (jak to zwykle w „CoD-ach” bywa) zabawa będzie dynamiczna, efektowna i… wybuchowa. Widać tu zamieszki, bitwy na dużą skalę czy wreszcie ciche działania. Na nudę raczej nie będziemy więc narzekać.

W kampanii dla pojedynczego gracza znajdzie się imejsce zarówno na działanie po cichu, jak i na otwarte starcia. - Call of Duty: Modern Warfare zapowiedziane, jest data premiery - wiadomość - 2019-05-31
W kampanii dla pojedynczego gracza znajdzie się imejsce zarówno na działanie po cichu, jak i na otwarte starcia.
  1. Oficjalna strona internetowa serii Call of Duty

Ostatnia aktualizacja: 2019-05-30

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare