Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 30 maja 2019, 19:34

autor: Frozen

Pierwszy zwiastun filmu Rambo 5: Last Blood

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny trailer filmu Rambo 5: Last Blood. Produkcja zadebiutuje w amerykańskich kinach we wrześniu tego roku i będzie ostatnią częścią serii.

Sylvester Stallone wcielił się w Johna Rambo po raz ostatni. - Pierwszy zwiastun filmu Rambo 5: Last Blood - wiadomość - 2019-05-30
Sylvester Stallone wcielił się w Johna Rambo po raz ostatni.

Wytwórnia Lionsgate udostępniła pierwszy zwiastun filmu Rambo 5: Last Blood. Dzieło w reżyserii Adriana Grunberga (Dorwać gringo) zakończy rozpoczętą w 1982 roku kinową pentalogię opowiadającą o weteranie wojny w Wietnamie – Johnie Rambo, w którego postać tradycyjnie wcieli się Sylvester Stallone.

Plany głównego bohatera zakładające spędzenie spokojnej starości na odizolowanym od cywilizacji ranczu zostają pokrzyżowane, gdy córka jego przyjaciół zostaje porwana przez członków kartelu narkotykowego. John postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i wyruszyć na ratunek uwięzionej dziewczynie.

W filmie, poza Stallonem, zagrają: Paz Vega (Trudne słówka), Adriana Barraza (Thor, Babel), Yvette Monreal (Faking It, Lowriders) oraz Sergio Peris-Mencheta (Resident Evil: Afterlife, Rodzina Borgiów). Za scenariusz odpowiedzialni są Matthew Cirulnick i Sylvester Stallone. Obraz zadebiutuje w amerykańskich kinach 20 września 2019 roku.

Pierwsza część filmowego cyklu, zatytułowana Rambo: Pierwsza krew, była ekranizacją książki Davida Morrella pod tytułem First Blood. 72-letni Stallone związany jest z serią od 37 lat. Jak poradził sobie tym razem na srebrnym ekranie, przekonamy się już niedługo.

Ostatnia aktualizacja: 2019-05-30

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.