Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2016, 13:13

autor: Góral

Call of Duty: Infinite Warfare potwierdzone; zobacz pierwszy zwiastun [News zaktualizowany]

Na kilka godzin przed oficjalną zapowiedzią do sieci przedostał się zwiastun Call of Duty: Infinite Warfare - nowej odsłony słynnej serii strzelanek. Tytuł ukaże się 4 listopada bieżącego roku.

AKTUALIZACJA:

Ze względu na wyciek zwiastuna doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi nieco wcześniej. Activision Blizzard opublikowało bowiem nową wersję materiału, którą obejrzycie powyżej. W opisie pod nagraniem stwierdzono, że:

„Call of Duty: Infinite Warfare to powrót do korzeni serii, wojny na szeroką skalę i realistycznej opowieści wojennej przedstawionej z iście kinowym rozmachem. Przygotuj się na poruszającą historię, w której gracze stawiają czoła Frontowi Obrony Kolonii i bronią tego, co dla nich ważne.”

Przy okazji potwierdzono także Modern Warfare Remastered, czyli odświeżoną wersję Call of Duty 4: Modern Warfare, zawierającą kampanię oraz 10 map do zabawy w multiplayerze (nie licząc oczywiście ulepszonej grafiki). Produkcja dostępna będzie wraz z edycją gry Call of Duty: Infinite Warfare - Legacy (wydanie pudełkowe i cyfrowe). Nie wiemy jeszcze, czy będzie można ją kupić osobno.

Call of Duty: Infinite Warfare - Edycja Legacy. - Call of Duty: Infinite Warfare potwierdzone; zobacz pierwszy zwiastun [News zaktualizowany] - wiadomość - 2016-05-02
Call of Duty: Infinite Warfare - Edycja Legacy.

Dziś o godzinie 19:30 czasu polskiego odbędzie się oficjalna zapowiedź nowej odsłony serii Call of Duty, ale do sieci przedostał się już zwiastun produkcji, więc o ile nie znamy jeszcze zbyt wielu konkretów i tak wiemy już co nieco. Przede wszystkim potwierdziły się wcześniejsze plotki i kolejnym CoD-em jest Call of Duty: Infinite Warfare od studia Infinity Ward. Produkcja ukaże się 4 listopada bieżącego roku na nieujawnionych jeszcze platformach docelowych, aczkolwiek PlayStation 4, Xbox One i komputery osobiste to raczej pewniak. Powyższy zwiastun zdradził także, że seria jeszcze wyraźniej zmierza w klimaty science fiction, gdyż możemy na nim zobaczyć chociażby lot w swego rodzaju pojeździe kosmicznym, fragment sekwencji rozgrywającej się na stacji poza Ziemią itd.

Czekamy zatem na dalsze konkrety, które – jak wspomniałem wcześniej – pojawią się dziś wieczorem. Wtedy też zaktualizujemy wiadomość o kolejne informacje.

To nie screen ze Star Citizena, a z nowego Call of Duty. - Call of Duty: Infinite Warfare potwierdzone; zobacz pierwszy zwiastun [News zaktualizowany] - wiadomość - 2016-05-02
To nie screen ze Star Citizena, a z nowego Call of Duty.