Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2013, 11:52

Call of Duty: Ghosts utrzymuje pozycję lidera sprzedaży. Top 10 UK (10 - 16 listopada)

Call of Duty: Ghosts po raz drugi z rzędu pozostaje niepokonany, ale tuż za nim znalazł się debiutant z serii LEGO, zatytułowany Marvel Super Heroes. Sprawdź jakie jeszcze gry cieszyły się przychylnością Brytyjczyków w ubiegłym tygodniu na rynku detalicznym.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 10 a 16 listopada.

Drugi tydzień z rzędu Call of Duty: Ghosts znajduje się na pozycji lidera, a grze nie zaszkodził nawet spadek sprzedaży o 76% w stosunku do tygodnia premierowego. Na miejscu drugim dobrym debiutem popisało się LEGO Marvel Super Heroes. Przy tej okazji dowiedzieliśmy się, że to drugi najlepszy premierowy tydzień dla tytułu z serii LEGO, ustępujący jedynie wydanemu w 2008 roku LEGO Indiana Jones: Original Adventures.

Do pierwszej dziesiątki doszlusował Professor Layton and the Azran Legacy. Poza nią wylądowało dwóch innych debiutantów: Ratchet & Clank: Into the Nexus na miejscu 21 i XCOM: Enemy Within na pozycji 25.

1.

Call of Duty: Ghosts

2.

LEGO Marvel Super Heroes

3.

FIFA 14

4.

Assassin’s Creed IV: Black Flag

5.

Battlefield 4

6.

Grand Theft Auto V

7.

Minecraft: Xbox 360 Edition

8.

Skylanders Swap Force

9.

Batman: Arkham Origins

10.

Professor Layton and the Azran Legacy