Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2020, 09:59

autor: Adrian Werner

Call of Duty Cold War - tryb Zombies Onslaught tylko na PS4 i PS5 przez rok

Okazuje się, że tryb Zombies Onslaught w Call of Duty: Black Ops - Cold War będzie rocznym exclusive’em dla konsol PS4 i PS5. Posiadacze innych platform zagrają w niego dopiero w listopadzie 2021 r.

Firma Activision ogłosiła coś, co zirytuje wielu graczy. Okazuje się, że tryb Zombies Onslaught w Call of Duty: Black Ops - Cold War przez rok dostępny będzie wyłącznie na konsolach firmy Sony, czyli PlayStation 4 i PS5. Posiadacze wersji gry na PC, Xboksa One oraz Xboksa Series X/S przetestują ten wariant rozgrywki dopiero od 1 listopada 2021 roku.

Warto tutaj uściślić, że chodzi wyłącznie o Zombies Onslaught, czyli tryb kooperacyjny, w którym dwuosobowy zespół graczy będzie walczył z żywymi trupami na mapach ze standardowego multiplayera. Tradycyjny tryb zombie, z własnymi kampaniami i unikalnymi poziomami, dostępny będzie bez żadnych ograniczeń od dnia premiery na wszystkich platformach sprzętowych.

Wieść ta jest rozczarowująca, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak długi będzie okres ekskluzywności Zombies Onslaught. W listopadzie przyszłego roku uwagę fanów serii zaprzątać już będzie kolejna odsłona cyklu, a nie Call of Duty: Black Ops - Cold War, więc trudno oczekiwać, że tryb będzie się cieszył dużą popularnością na PC, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S.

Należy wspomnieć, że to nie pierwszy taki exclusive w historii serii. Identycznie było w przypadku zeszłorocznej odsłony, czyli Call of Duty: Modern Warfare. W tej produkcji tryb Survival Spec Ops również był dostępny przez rok wyłącznie na PlayStation 4. Ten wariant rozgrywki zadebiutował na PC i Xboksie One dopiero na początku tego miesiąca.

Call of Duty: Black Ops - Cold War zadebiutuje 13 listopada na PC, Xboksie One, Xboksie Series X/S oraz PlayStation 4. Wersja na PS5 ukaże się w Polsce 19 listopada, czyli w dniu premiery konsoli na rodzimym rynku.

  1. Call of Duty Black Ops Cold War - czy CoD także będzie grą RPG?
  2. Call of Duty Black Ops - Cold War - gorąca zimna wojna dla wielu graczyporadnik do gry
  3. Strona internetowa serii Call of Duty