Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2020, 10:51

autor: Musiol

Genshin Impact 1.1 ma rozwiązać problem Resin i usprawnić szybką podróż

Nadchodząca aktualizacja Genshin Impact ma zająć się problemem waluty Resin. Wygląda jednak na to, że ruchy dewelopera będą niewystarczające.

W SKRÓCIE:
  1. Studio MiHoYo obiecuje zmiany w systemie Resin wraz z aktualizacją Genshin Impact do wersji 1.1.
  2. Łatka pojawi się 11 listopada.

Studio MiHoYo obiecuje, że w aktualizacji 1.1 do Genshin Impact częściowo naprawiony zostanie problem z walutą Resin. We wpisie na oficjalnej stronie, w którym odpowiedziano na palące pytania społeczności, zdradzono, jakie kroki zostaną poczynione.

Łatka do Genshin Impact zostanie udostępniona 11 listopada. Wraz z jej premierą w grze pojawi się sporo nowej zawartości. Deweloperzy obiecują zająć się także żywicą (Resin), która służy do odpalania konkretnych zadań w świecie gry. Zwiększona zostanie maksymalna pojemność ze 120 do 160, a koszt uruchomienia zadania tygodniowego z Battle Passa zmniejszy się z 1600 do 1200.

Błyskawicznie po tej informacji pojawiły się głosy, że to niewystarczające ruchy i MiHoYo nie ma pomysłu (albo woli), by zająć się tym problemem. Z wyliczeń wynika, że po zwiększeniu limitu Resin, napełnienie paska zajmie 21 godzin (wcześniej 16,5 godziny). Osoby grające sporadycznie nie odczują więc znaczącej różnicy.

Oprócz tego aktualizacja przyniesie dodatkowe filtry na liście przedmiotów i opcję zmiany klawiszy. Dodany zostanie przedmiot pozwalający na tworzenie własnych teleportów (co znacząco ułatwi szybką podróż) oraz ikonka usprawniająca identyfikację, która postać ma wyekwipowany dany artefakt.

  1. Oficjalna strona gry Genshin Impact
  2. Genshin Impact – poradnik do gry
  3. Genshin Impact to znak, że nowa generacja może należeć do Chin
Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach