Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2015, 15:43

autor: Bard

Call of Duty: Black Ops III – ważne informacje o becie i tutorial dynamicznej walki

Za kilka dni rozpoczyna się zamknięta beta Call of Duty: Black Ops III dla posiadaczy PlayStation 4. Treyarch i Activision z tej okazji publikują ważne dla zainteresowanych testami informacje, które pomogą sprawnie przejść przez proces rejestracji i wprowadzą gracza do dynamicznej rozgrywki.

Call of Duty: Black Ops III – ważne informacje o becie i tutorial dynamicznej walki - ilustracja #1

Parę dni temu udostępniliśmy kilka ciekawostek dotyczących nadchodzącej wielkimi krokami bety Call of Duty: Black Ops III - dziś Activision przekazało nam kolejne informacje, tym razem dotyczące pobrania wersji testowej. Co najważniejsze, a o czym warto przypomnieć, testy nie będą otwarte – aby w nich uczestniczyć, trzeba kupić grę w przedsprzedaży, a następnie zrealizować kod, który otrzymamy przy zakupie. Gdy już to zrobimy, uzbrajamy się w cierpliwość - 19 sierpnia o godzinie 2:00 w nocy beta zostanie udostępniona posiadaczom PlayStation 4, a tydzień później - 26 sierpnia o tej samej godzinie – graczom PC i XOne. Do ściągnięcia będziemy potrzebować 15 GB wolnego miejsca na dysku. Istotny jest fakt, że jeśli kupiliśmy grę w przedsprzedaży poprzez PSN lub Xbox Live, nie musimy realizować żadnego kodu – beta będzie automatycznie dostępna do ściągnięcia w podanych wyżej terminach.

Beta multiplayera Call of Duty: Black Ops III będzie dostępna jedynie dla osób, które zakupiły grę w przedsprzedaży. Twórcy zaoferują 3 mapy i 7 trybów znanych entuzjastom serii, zaś gracze będą mogli wcielić się w ośmiu specjalistów, którzy wyposażeni są w unikatowe bronie i umiejętności specjalne. Treyarch umożliwi również personalizację ekwipunku.

W SKRÓCIE:
  • Waga klienta bety: 15 GB,
  • Aby wziąć udział w beta testach, musisz kupić grę w przedsprzedaży,
  • Tutaj zdobędziesz dostęp do testów,
  • Jeśli zakupiłeś Black Ops III przez PSN lub Xbox Live, dostęp do bety otrzymasz automatycznie,
  • Twój postęp w becie nie będzie miał znaczenia przy pełnej wersji gry.

Oficjalnie wiemy już, że postęp, który zrobimy w trakcie testów, nie będzie miał znaczenia w pełnej, finalnej wersji gry.

Aby szybciej wprowadzić graczy w dynamiczną rozgrywkę, jaką zaoferuje trzeci Black Ops, deweloper udostępnił na oficjalnym kanale Call of Duty na YouTube trzyminutowy poradnik, przezentujący jak poruszać się podczas walki. Filmik zawiera wyłącznie sceny z rozgrywki, kładąc nacisk na takie elementy jak bieganie po ścianie, skoki w powietrzu czy wślizgi. Warto zobaczyć to na własne oczy, zanim zasiądziemy do rozgrywki.