Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 czerwca 2018, 14:25

Bumblebee na ratunek Transformers - zobacz pierwszy zwiastun filmu

Doczekaliśmy się premiery pierwszego zwiastuna filmu Bumblebee - spin-offa marki Transformers, poświęconego w całości postaci sympatycznego żółtego robota. Obraz trafi do kin pod koniec tego roku.

Transformers: Ostatni Rycerz udowodnił, że potężna niegdyś marka potrzebuje zmian. Zwiastunem tego była już zapowiedź odejścia reżysera Michaela Baya (w kolejnych latach będzie jedynie producentem następnych filmów z serii), a w lutym tego roku konieczność zrewidowania planów odnośnie przyszłości cyklu potwierdziła wytwórnia Paramount Pictures. Firma ogłosiła, że filmowa marka doczeka się twardego resetu. Zanim jednak do tego dojdzie, w kinach pojawi się jeszcze jeden odcinek sagi o robotach „w starym stylu” – spin-offowy Bumblebee. Dziś w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu.

Akcja produkcji opowiadającej o przygodach sympatycznego robota rozegra się pod koniec lat osiemdziesiątych XX wieku, czyli na długo przed ukazanym w pierwszych Transformers przybyciem przywódcy Autobotów na błękitną planetę. Opowieść przedstawiona w Bumblebee skupi się na ukazaniu relacji, jaka połączy 18-letnią Charlie Watson i z pozoru zwykłego, żółtego garbusa, znalezionego na pewnym kalifornijskim złomowisku.

Za kamerą Bumblebee stoi Travis Knight, animator, który w zeszłym roku zaliczył swój debiut reżyserski animacją Kubo i dwie struny. Zaadaptował on scenariusz napisany przez Christinę Hodson (Osaczona). W rolach głównych wystąpią Hailee Steinfeld (Gra Endera, Gorzka siedemnastka), wrestler John Cena, Jorge Lendeborg Jr. (Spider-Man: Homecoming), Rachel Crow (Rio 2) oraz Pamela Adlon (Californication). Premiera filmu odbędzie się 21 grudnia tego roku.

Czy pod tą przerdzewiałą powłoką kryje się ciekawa historia? - Bumblebee na ratunek Transformers - zobacz pierwszy zwiastun filmu - wiadomość - 2018-06-05
Czy pod tą przerdzewiałą powłoką kryje się ciekawa historia?