Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2012, 13:56

autor: Szymon "Hed" Liebert

Brytyjskie czołgi wkrótce dołączą do World of Tanks. Rozdajemy 500 specjalnych kodów do gry

Wkrótce w grze free-to-play World of Tanks pojawią się brytyjskie czołgi, które powinny zmienić sytuację na polach bitew. Z okazji tej nadchodzącej aktualizacji mamy dla Was 500 kodów dających wirtualną walutę i dostęp do płatnej wersji gry.

Firma Wargaming.net poinformowała, że gra free-to-play World of Tanks wkrótce doczeka się interesującego dodatku: brytyjskich czołgów (możecie zobaczyć je w galerii). Wraz z nimi produkcja wzbogaci się o drzewko technologiczne poświęcone tym maszynom, które pozwoli jeszcze bardziej zróżnicować rozgrywkę. Z okazji tej aktualizacji mamy dla Was niespodziankę – 500 kodów dających 300 sztuk złota w grze oraz 1 dzień dostępu do konta premium.

Kod można odebrać na stronie promocyjnej – wystarczy kliknąć w odpowiedni link po zalogowaniu się na konto gry-online.pl. Liczy się kolejność zgłoszeń, więc nie zwlekajcie z odebraniem swojego klucza. Dzięki tej promocji wejście do świata World of Tanks będzie znacznie łatwiejsze, bo zyskacie małą sumę na początkowe zakupy oraz jednodniowy dostęp do specjalnych właściwości. Więcej informacji o grze znajdziecie na jej oficjalnej stronie.

Twórcy World of Tanks zapewniają, że w samej aktualizacji fani militariów dostaną wszystkie rozpoznawalne machiny, w tym modele Crusader, Black Prince, Centurion i Conqueror, podzielone na dwie kategorie: pojazdy szybke, ale niezbyt wytrzymałe oraz wolne, ale za to potężnie opancerzone. „Brytyjskie czołgi to jak dotąd najbardziej intrygujący sprzęt, na jaki natknęliśmy się podczas pracy nad World of Tanks” – zapewnia Sergey Burkatovskiy z Wargaming.net.

World of Tanks to jedna z bardziej znanych gier free-to-play wydanych w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. W produkcji walczymy czołgami na zróżnicowanych polach bitew. Deweloper oddał do dyspozycji graczy ponad 150 pojazdów amerykańskich, niemieckich, sowieckich, francuskich i niedługo brytyjskich. W World of Tanks można zagrać za darmo, chociaż w grze funkcjonuje sklep z dodatkami, które kupuje się za wirtualną walutę lub prawdziwe pieniądze.

  1. Oficjalna strona Word of Tanks
  2. Pobierz kod promocyjny