Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2012, 13:56

autor: Hed

Brytyjskie czołgi wkrótce dołączą do World of Tanks. Rozdajemy 500 specjalnych kodów do gry

Wkrótce w grze free-to-play World of Tanks pojawią się brytyjskie czołgi, które powinny zmienić sytuację na polach bitew. Z okazji tej nadchodzącej aktualizacji mamy dla Was 500 kodów dających wirtualną walutę i dostęp do płatnej wersji gry.

Brytyjskie czołgi wkrótce dołączą do World of Tanks. Rozdajemy 500 specjalnych kodów do gry - ilustracja #1

Firma Wargaming.net poinformowała, że gra free-to-play World of Tanks wkrótce doczeka się interesującego dodatku: brytyjskich czołgów (możecie zobaczyć je w galerii). Wraz z nimi produkcja wzbogaci się o drzewko technologiczne poświęcone tym maszynom, które pozwoli jeszcze bardziej zróżnicować rozgrywkę. Z okazji tej aktualizacji mamy dla Was niespodziankę – 500 kodów dających 300 sztuk złota w grze oraz 1 dzień dostępu do konta premium.

Kod można odebrać na stronie promocyjnej – wystarczy kliknąć w odpowiedni link po zalogowaniu się na konto gry-online.pl. Liczy się kolejność zgłoszeń, więc nie zwlekajcie z odebraniem swojego klucza. Dzięki tej promocji wejście do świata World of Tanks będzie znacznie łatwiejsze, bo zyskacie małą sumę na początkowe zakupy oraz jednodniowy dostęp do specjalnych właściwości. Więcej informacji o grze znajdziecie na jej oficjalnej stronie.

Twórcy World of Tanks zapewniają, że w samej aktualizacji fani militariów dostaną wszystkie rozpoznawalne machiny, w tym modele Crusader, Black Prince, Centurion i Conqueror, podzielone na dwie kategorie: pojazdy szybke, ale niezbyt wytrzymałe oraz wolne, ale za to potężnie opancerzone. „Brytyjskie czołgi to jak dotąd najbardziej intrygujący sprzęt, na jaki natknęliśmy się podczas pracy nad World of Tanks” – zapewnia Sergey Burkatovskiy z Wargaming.net.

World of Tanks to jedna z bardziej znanych gier free-to-play wydanych w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. W produkcji walczymy czołgami na zróżnicowanych polach bitew. Deweloper oddał do dyspozycji graczy ponad 150 pojazdów amerykańskich, niemieckich, sowieckich, francuskich i niedługo brytyjskich. W World of Tanks można zagrać za darmo, chociaż w grze funkcjonuje sklep z dodatkami, które kupuje się za wirtualną walutę lub prawdziwe pieniądze.

  1. Oficjalna strona Word of Tanks
  2. Pobierz kod promocyjny
Brytyjskie czołgi wkrótce dołączą do World of Tanks. Rozdajemy 500 specjalnych kodów do gry - ilustracja #3
Brytyjskie czołgi wkrótce dołączą do World of Tanks. Rozdajemy 500 specjalnych kodów do gry - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.