Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2012, 13:40

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Cena i zawartość Premium Service Code in a Box - wszystkie dodatki do gry Battlefield 3 w jednym pakiecie?

Pojawiły się plotki, jakoby firma Electronic Arts szykowała dla fanów gry Battlefield 3 specjalną ofertę, zapewniającą wcześniejszy dostęp do wszystkich dodatków DLC do tej produkcji. Całość miałaby kosztować prawie 200 złotych.

Brytyjski sklep internetowy Coolshop umieścił w swojej ofercie produkt o nazwie Battlefield 3 Premium Service Code in a Box. Jest to niezapowiedziany jeszcze pakiet nadchodzących dodatków DLC do gry Battlefield 3 na PC.

Z opisu wynika, że jest to pudełko z kodem, dającym wcześniejszy dostęp do rozszerzeń DLC gry Battlefield 3. Według źródeł serwisu MP1st, chodzi o następujące dodatki: Powrót do Karkand (wydany w zeszłym roku), Walka w zwarciu (czerwiec 2012), Siły pancerne (jesień 2012), Aftermath (koniec 2012) oraz Decydujące starcie (wiosna 2013). Aftermath jest jedynym niezapowiedzianym dotąd pakietem DLC, więc czekamy na oficjalne informacje na jego temat.

W sprzedaży pojawi się pakiet wszystkich dodatków DLC do gry Battlefield 3 za niemal 200 złotych? - ilustracja #1
Battlefield 3: Walka w zwarciu

Wszystkie dodatki wchodzące w skład Battlefield 3 Premium Service Code mają wprowadzać nową zawartość do rozgrywek sieciowych, w tym 20 map, 20 broni, kilkanaście pojazdów, więcej niż 4 tryby multiplayer, ponad 30 zadań oraz 20 nieśmiertelników. Oprócz tego właściciele produktu otrzymaliby nowe kamuflaże, skórki i wspomniany wyżej, wcześniejszy dostęp do dodatków DLC.

Tak bogata zawartość wiąże się jednak z wysoką ceną produktu. Brytyjski sklep internetowy Coolshop wycenił Battlefield 3 Premium Service Code na 34,96 funty, czyli ok. 190 złotych. Trudno powiedzieć, czy jest to łączna cena wszystkich oferowanych rozszerzeń. Można się domyślać, że w takim pakiecie zapłacimy za nie mimo wszystko mniej, niż wtedy, gdybyśmy kupowali poszczególne DLC osobno.

Na razie firma Electronic Arts niczego nie potwierdza. Serwis MP1st donosi jednak, że stosownego ogłoszenia doczekamy się 4 czerwca podczas konferencji amerykańskiego koncernu na targach E3 w Los Angeles. Pozostaje zatem czekać na oficjalne wieści w tej sprawie.