Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lutego 2013, 08:31

autor: Góral

Brutal Legend na PC dostępne w przedsprzedaży na Steamie. Znamy wymagania sprzętowe

Od kilku dni plotkowało się o tym, że gra Brutal Legend znana z konsol PlayStation 3 i Xbox 360, ukaże się na komputerach PC. Od wczoraj tytuł jest już oficjalnie dostępny w przedsprzedaży na serwisie Steam.

10 dni temu informowaliśmy o bardzo prawdopodobnym porcie gry Brutal Legend na komputery PC. Dzisiaj możemy już to potwierdzić – tytuł ukaże się w tym roku na Steamie. Dodatkowo ujawniono, że osoby składające zamówienia przedpremierowe otrzymają kilka bonusów, w tym dostęp do bety trybów multiplayer.

Brutal Legend – jedna z wielu szalonych gier studia Double Fine. - PC-towe Brutal Legend dostępne w przedsprzedaży na Steamie. Znamy wymagania sprzętowe - wiadomość - 2013-02-14
Brutal Legend – jedna z wielu szalonych gier studia Double Fine.

Wszyscy chętni mogą już kupować grę w ramach przedsprzedaży. Cenę ustalono na 18,99 euro (około 80 zł), jednak w chwili obecnej tytuł znajduje się w promocji i można go mieć za 14,24 euro (60 zł). Wszystkie osoby, które się skuszą na tę konwersję, otrzymają dostęp do beta testów multiplayera i dwa przedmioty do gry Team Fortress 2. Niestety nie ujawniono, kiedy produkcja ukaże się na rynku, ale poznaliśmy wymagania systemowe.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: dwurdzeniowy 1.8 GHz
  • Pamięć operacyjna: 1 GB RAM
  • Karta grafiki: 256 MB GeForce 8800, Radeon 3850, Intel HD 2000 Graphics
  • System operacyjny: Windows XP SP3

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz, AMD Athlon 64 2.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 1 GB RAM
  • Karta grafiki: 512 MB GeForce 220, Radeon 4550, Intel HD 3000 Graphics
  • System operacyjny: Windows 7

Naszą recenzję Brutal Legend przeczytacie w tym miejscu. Von Zay swego czasu był grą usatysfakcjonowany, wystawiając jej notę 7,5. Materiał wideo autorstwa Krzysztofa Gonciarza z tvgry.pl znajdziecie natomiast poniżej.

Brutal Legend oryginalnie ukazało się w październiku 2009 roku na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Tytuł opowiada o Eddim Riggsie, który pracuje jako technik na koncertach rockowych. Pewnego dnia, w wyniku niefortunnego wypadku, przenosi się do tajemniczego świata heavy metalu, w którym musi powstrzymać demona, uwolnionego ze sprzączki do paska, który nosił.