Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2024, 07:56

autor: Adrian Werner

Borderlands 2, Bayonetta i pięć innych gier w niezwykle opłacalnej paczce Humble Bundle

W serwisie Humble Bundle udostępniono nową, tanią paczkę gier, zawierającą takie tytuły, jak Bayonetta, Bloodstained: Ritual of the Night, Borderlands 2, Celeste czy cyberpunkowy FPS Sprawl.

Źródło fot. Embracer.
i

W serwisie Humble Bundle wystartowała promocja Awesome Games Done Quick 2024, zorganizowana w ramach akcji charytatywnej o tej samej nazwie.

W przeciwieństwie do większości paczek z grami oferowanych w Humble Bundle, ta ma tylko jeden próg cenowy. Wpłacając minimum 9,15 euro, czyli niecałe 40 złotych, otrzymacie siedem wysoko ocenianych na Steamie gier oraz jedno DLC:

  1. Astalon: Tears of the Earth (93% pozytywnych ocen na Steam);
  2. Bayonetta (90% pozytywnych ocen na Steam);
  3. Bloodstained: Ritual of the Night (94% pozytywnych ocen na Steam);
  4. Borderlands 2: Game of the Year Edition (93% pozytywnych ocen na Steam);
  5. Celeste (97% pozytywnych ocen na Steam);
  6. Sonic Adventure 2 (86% pozytywnych ocen na Steam) + DLC Battle;
  7. Sprawl (85% pozytywnych ocen na Steam).

Za wyjątkiem Sprawl tytuły te są dobrze znane. Warto zwrócić uwagę na tę retrostrzelankę, bo w zalewie wyśmienitych FPS-ów (w tym wielu boomer shooterów) nie została ona doceniona w ubiegłym roku tak mocno, jak na to zasługiwała. Owa produkcja rozgrywa się w niszczejącym cyberpunkowym mieście i oferuje mocno akrobatyczny system poruszania się oraz jeden z najlepszych soundtracków 2023 r.

Paczka tradycyjnie jest bardzo opłacalna. Gdybyście chcieli kupić te wszystkie gry na Steamie, to zapłacilibyście około 665 zł. Należy wspomnieć, że część przychodów z promocji zostanie przeznaczona na cele charytatywne (od Was zależy, jak duża). Tym razem wsparcie otrzyma organizacja Prevent Cancer Foundation.

  1. Awesome Games Done Quick 2024 – strona promocji w serwisie Humble

Awesome Games Done Quick?

Awesome Games Done Quick to charytatywne wydarzenie, organizowane w styczniu każdego roku. W jego ramach na Twitchu odbywają się speedrunningowe streamy, a przychody z datków przekazywane są na konta różnych organizacji charytatywnych. W ciągu czternastu lat akcje te pozwoliły zebrać ponad 43 mln dolarów.

Tegoroczna edycja Awesome Games Done Quick odbędzie się w dniach od 14 do 21 stycznia 2024 r.

  1. Awesome Games Done Quick – strona akcji

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej