Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 września 2019, 11:25

Bohaterowie Zombieland: Double Tap na nowych plakatach

Film Zombieland 2 otrzymał nowe plakaty prezentujące jego bohaterów. Ponadto odpowiedzialny za reżyserię kontynuacji popularnej komedii z 2009 roku Ruben Fleisher zdradził nieco szczegółów na temat nowych odmian zombie, które pojawią się w produkcji.

Marketing Zombieland: Double Tap (lub jak woli polski dystrybutor, Zombieland: Kulki w łeb) trwa w najlepsze. Jego najnowszym elementem jest osiem plakatów, prezentujących bohaterów nadchodzącej produkcji – zarówno starych, jak i nowych. Zatem obok Wichity, w którą wciela się Emma Stone, Tallahasseego odgrywanego przez Woody'ego Harrelsona, Columbusa o aparycji Jessego Eisenberga oraz Little Rock portretowanej na ekranie przez Abigail Breslin, widzimy na nich roztrzepaną blondynkę Madison (Zoey Deutch), zadziorną Nevadę (Rosario Dawson), czyli przyszły obiekt westchnień Tallahasseego, dziwnie kogoś przypominających Albuquerque'a i Flagstaffa (Luke Wilson i Thomas Middleditch), a także hippisa Berkeleya (Avan Jogia).

Premiera Zombieland: Double Tap zbliża się wielkimi krokami. - Bohaterowie Zombieland: Double Tap na nowych plakatach - wiadomość - 2019-09-26
Premiera Zombieland: Double Tap zbliża się wielkimi krokami.

Ponadto w Zombieland: Double Tap w ramach występu gościnnego pojawią się Dan Aykroyd oraz Bill Murray, który miał mały epizod w poprzedniej części. Tego ostatniego zobaczymy najprawdopodobniej jako zombie.

Scenariusz Zombieland: Double Tap napisali Rhett Reese i Paul Wernick (odpowiadający za fabułę pierwszej części) oraz Dave Callaham (Niezniszczalni, nadchodząca Wonder Woman 1984). Według oficjalnego opisu w nadchodzącym filmie czwórka doskonale znanych nam bohaterów będzie musiała poradzić sobie nie tylko z kłopotami natury osobistej, ale również nową odmianą zombie, która pojawiła się w postapokaliptycznej Ameryce. Oto co na jej temat oraz generalnie o kategoryzowaniu nie do końca żywych potworów powiedział w rozmowie z serwisem Fandango Ruben Fleischer, reżyser produkcji:

Myślę, że nasi bohaterowie stali się bardzo pewni siebie, gdyż zombie nie stanowią już dla nich wielkiego wyzwania. Zaczęli dzielić je na pewne grupy. Są Homerowie będący dość głupi. Są Ninja charakteryzujący się przebiegłością i potrafiący podkraść się do ofiary. Są też Hawkingi, których można określić jako „mądrych”. W końcu mamy nowy rodzaj zombie, jakiego protagoniści jeszcze nie spotkali, nazwany T-800, na cześć niesławnego Terminatora. Z jego powodu bohaterowie po raz pierwszy poczują się naprawdę zagrożeni.

Zombieland: Double Tap wejdzie na ekrany polskich kin 18 października bieżącego roku.

  1. Oficjalna strona wytwórni Sony Pictures Entertainment